واکنش عراق به حمله موشکی ایران به داعش | ائتلاف آمریکا از ماجرای شلیک موشک ایران به داعش خبر داشت؟

انتقام ایران از داعش, شلیک موشک ایران به داعش, موشک ایران به داعش, عکس پایگاه داعش, واکنش آمریکا به حمله موشکی ایران به داعش, موشک ایران, موشک های ایران, واکنش آمریکا به حمله موشکی ایران داعش

یک نماینده پارلمان عراق در واکنش به شلیک موشک ایران به داعش می گوید حمله موشکی ایران به داعش با عراق، سوریه و روسیه هماهنگ شده بود. او می افزاید: ائتلاف جهانی علیه تروریسم هم از حمله موشکی ایران به داعش آگاه بود.

 بغداد: حمله موشکی ایران به داعش با عراق، روسیه و سوریه هماهنگ شده بودخبرگزاری فارس: بغداد: حمله موشکی ایران به داعش با عراق، روسیه و سوریه هماهنگ شده بود
یک نماینده عضو کمیسیون سیاست خارجی پارلمان عراق اعلام کرد که حمله موشکی ایران علیه داعش در سوریه در چارچوب کمیته اطلاعاتی چهارجانبه با عراق، روسیه و سوریه هماهنگ شده بود.
فارس نوشت: «عبدالباری زیباری» عضو کمیسیون سیاست خارجی پارلمان عراق با اعلام حمایت از هر گونه اقدام نظامی علیه تروریسم تأکید کرد که حمله موشکی ایران که از آسمان عراق اهداف تروریست‌های داعش در خاک سوریه را هدف قرار داد در چارچوب کمیته اطلاعاتی چهارجانبه با عراق، روسیه و سوریه هماهنگ شده بود.
او در گفت‌و‌گو با شبکه السومریه گفت: کمیسیون سیاست خارجی هر اقدامی که موجب تضعیف یا نابودی داعش شود را تأیید می‌کند و ائتلاف جهانی علیه تروریسم هم از آن آگاه بود.
زیباری در ادامه گفت: شلیک موشک‌ها از آسمان عراق بدون هماهنگی ممکن نیست و هماهنگی‌ها همواره بخاطر عدم رخ داد هر گونه حادثه‌ای در آسمان منطقه به خصوص در رابطه با هواپیماهای مسافربری و نظامی وجود دارد.
کد N1718369