نظر بازیگر زن درباره شلیک موشک ایران به داعش | دل نفیسه روشن خنک شد!

انتقام ایران از داعش, شلیک موشک ایران به داعش, موشک ایران به داعش, واکنش به حمله موشکی ایران به داعش حمله موشکی ایران به داعش, واکنش بازیگر زن به حمله موشکی ایران, واکنش نفیسه روشن به حمله موشکی ایران به داعش,

شلیک موشک ایران به داعش واکنش های بسیاری را در جامعه برانگیخته است. مردم، خوشحال از گرفتن انتقام خون شهیدان و قدرت نمایی ایران در منطقه اند. نفیسه روشن بازیگر زن ایراتی درباره شلیک موشک ایران به داعش می گوید: تمام دنیا متوجه شدند که ایران در کمال آرامش و سکوتی که دارد مقتدر است.

بازیگرسینما و تلویزیون در تحلیل اقدام موشکی ایران علیه تکفیری‌ها و داعشی‌ها گفت که با حرکت شب گذشته سپاه پاسداران دنیا نیز متوجه شد ایران در کمال آرامش در زمانهای حساس با اقتدار عمل می‌کند.

نفیسه روشن بازیگر سینما و تلویزیون در گفت‌وگو با تسنیم گفت: با آن که بسیار از جنگ نفرت دارم و آرزومندم که هیچ زمانی جنگی در کشور صورت نگیرد؛ اقدام شب گذشته سپاه پاسداران کشورمان، بسیار برایم خوشایند بود؛ چرا که با این حرکت تمام دنیا متوجه شدند که ایران در کمال آرامش و سکوتی که دارد مقتدر است و در زمانهای حساس با اقتدار عمل می‌کنند.

وی ادامه داد: به نظرم نیروهای تکفیری داعش  موجودات بی‌هویتی هستند که نمی‌توان به آنها لقب حیوان را هم داد؛ چرا که حیوانات نیز رحم و مروت دارند؛ اما این موجودات فقط به فکر اهداف پست خویش هستند.

این بازیگرسینمای ایران افزود: کشور ایران کشوری بسیار قدرتمند است و داعشی‌ها برای آن تهدیدی‌ به حساب نمی‌آیند.


کد N1718280