فیلم: اصابت موشک ایران به داعش را ببینید/

انتقام ایران از داعش, شلیک موشک ایران به داعش, موشک ایران به داعش, عکس پایگاه داعش, عکس موشک ایران به داعش, لحظه اصابت موشک ایران به داعش, عکس اصابت موشک ایران به داعش, فیلم اصابت موشک ایران به داعش, فیلم اصابت موشک ایران به داعش, اصابت موشک ایران به داعش, لحظه اصابت فیلم, لحظه اصابت موشک ذوالفقار به داعش,

فیلم: اصابت موشک ایران به داعش را ببینید| لحظه اصابت موشک ایران به داعش، ویدیو


فیلم: اصابت موشک ایران به داعش را ببینید/ فیلم: اصابت موشک ایران به داعش را ببینید| لحظه اصابت موشک ایران به داعش، ویدیو


سپاه پاسداران، شب گذشته برای اینکه بتواند لحظات اصابت موشک‌های شلیک شده از ایران را ثبت کند، چند فروند پهپاد خود را از حومه دمشق به آسمان دیرالزور اعزام کرده بود.

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری تسنیم، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شب گذشته با 6 فروند موشک بالستیک، اهداف مختلفی را در سطح استان دیرالزور سوریه هدف قرار داد. این موشک های از استان‌های کردستان و کرمانشاه به سوی این اهداف روانه شدند.

سپاه پاسداران برای اینکه لحظه اصابت این موشک‌ها به اهداف از پیش تعیین شده را ثبت و ضبط کند، پهپادهایی را از حومه دمشق به آسمان دیرالزور اعزام کرد تا این وظیفه مهم را ثبت و ضبط کنند.

برهمین اساس، چند فروند پهپاد نیروی هوافضای سپاه با طی مسیری بیش از 300 کیلومتری، به بالای سر اهداف رفته و با موفقیت توانستند به طور زنده، لحظه اصابت موشک‌های بالستیک شلیک شده از ایران را به مرکز فرماندهی عملیات در داخل ایران ارسال کنند.

پهپادهایی که در این بخش از عملیات مورد استفاده قرار گرفته است، همگی ایرانی بوده و از جمله پهپادهای عملیاتی سپاه، مستقر در سوریه بوده‌اند که فیلم‌های ضبط شده توسط این پهپادها هم تا ساعتی دیگر منتشر خواهد شد.
کد N1718135