موشک ایران به داعش | لحظه شلیک | انتقام ایران از داعش

انتقام ایران از داعش, انتقام حمله تروریستی تهران, ایران انتقام گرفت, شلیک موشک به داعش, موشک باران داعش, شلیک موشک به مقر داعش, شلیک موشک به دیرالزور سوریه, شلیک موشک سپاه به داعش, جزئیات شلیک موشک سپاه به مقر داعش در دیرالزّور سوریه, جزئیات انتقام ایران از داعش, جزئیات شلیک موشک سپاه به مقر داعش, جزئیات شلیک موشک سپاه به داعش, عکس پایگاه داعش در دیرالزور, عکس پایگاه داعش, ویدیو موشک ایران به داعش, ویدیو انتقام ایران از داعش, ویدیو موشک, ویدیو شلیک موشک, موشک انتقام ایران از داعش

موشک ایران به داعش | سپاه چند موشک زمین به زمین میان برد به پایگاه تروریست های داعش در دیرالزور سوریه شلیک کرد. فیلم لحظه شلیک موشک های انتقام ایران از داعش را در ادامه ببینید.

موشک ایران به داعش | سپاه چند موشک زمین به زمین میان برد به پایگاه تروریست های داعش در دیرالزور سوریه شلیک کرد. فیلم لحظه شلیک موشک های انتقام ایران از داعش را در ادامه ببینید.

بسم الله الرحمن الرحیم
در پی جنایت تروریستی 17 خردادماه 96 تروریست های تکفیری در تهران که به شهادت 18 تن از مردم مظلوم و روزه دار و مجروحیت جمعی دیگر از هموطنان عزیز منجر گردید، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرد: "ریخته شدن هیچ خون پاکی را بدون پاسخ نمی گذارد."
بر این اساس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با استعانت از ذات اقدس الهی و به نیابت از ملّت قهرمان و دشمن ستیز ایران و خانواده معظم شهدا و آسیب دیدگان عملیات تروریستی در حرم مطهر حضرت امام (ره) و ساختمان اداری مجلس شورای اسلامی، لحظاتی پیش مقرّ فرماندهی و مراکز تجمع و پشتیبانی و ساخت خودروهای انتحاری تروریست‌های تکفیری در منطقه دیرالزور در شرق سوریه را با هدف تنبیه تروریست‌های جنایتکار، مورد حمله موشکی قرار داد.
در این عملیات تعدادی موشک میان‌برد زمین به زمین از پایگاههای موشکی نیروی هوافضای سپاه در استان‌های کرمانشاه و کردستان، تروریست های تکفیری را هدف ضربات مهلک و کوبنده قرار داد.
گزارش های دریافتی حکایت از هلاکت تعداد زیادی از تروریست های تکفیری و انهدام تجهیزات، سامانه ها و سلاح های آنان دارد.
پیام این اقدام انقلابی و مجازات گونه کاملا روشن است؛ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به تروریست های تکفیری و حامیان منطقه ای و فرامنطقه ای آنان هشدار می دهد، در صورت تکرار اقدامات پلید و شیطانی علیه ملت ایران، خشم انقلابی و شعله‌های آتش انتقام پاسداران انقلاب، عاملین و مسببان آن را در بر خواهد گرفت و جنایتکاران را به جهنم رهنمون می سازد.
به ملّت عظیم الشأن ایران اسلامی اطمینان داده می شود، پاسداران انقلاب به فضل الهی و با همراهی و مشارکت سایر نیروهای نظامی، انتظامی، اطلاعاتی و امنیتی کشور برای صیانت از امنیت ملی و شکست فتنه ها و پدیده های ضد امنیتی، از هیچ تلاشی فروگذار نکرده و اقدامات متناسب را در دستور کار قرار خواهند داد.
اخبار تکمیلی، متعاقباً به استحضار ملّت شریف ایران رسانده خواهد شد.
روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
کد N1717713