جاذبه های گردشگری پاتایا

تور تایلند,تور پاتایا,پاتایا,قصر شیرین

از دهکده فیل ها تا ساخت موزه هنری با بطری های شیشه ای

دهکده فیل ها
از جمله  جاذبه های توریستی تایلند ،دهکده فيل ها در  پاتایا  است  این دهکده در سال 1973 براي مراقبت از فيل هايي که ديگر توانايي کارهاي سنگين در جنگلهاي تايلند را ندارند و از کارافتاده شده اند ساخته شد. در این دهکده نمايش هايي همچون فوتبال فيل ها، رژه فيل ها و فيل سواري در جنگل در اين مکان اجرا مي شود.در این مکان  فيل ها آزاد هستند و به دقت ار آنها مراقبت مي شود.
کوه بودا پاتایا
یکی از جاذبه های شگفت انگیز پاتایا معبد بودا است که در کوهی در فاصله 6 کیلومتری پاتایا واقع شده است. این کوه زيبا و کم نظير ميباشد.عکس بودا در دل کوه به نمايش گذاشته شده است. اين تصویر بودا در دل کوه تراشیده و با طلا تزئين شده و در مقابل این کوه  یک  فضاي سبز بسيار زيبا وجود دارد. در بيرون اين معبد،رستوران هاي تايلندي زيادي وجود دارد و  در محوطه بيروني اين معبد امکان فيل سواري هم وجود دارد.ابتدا تصویر بودا با کامپیوتر بر روی کوه انداخته شده است.موزه ريپلي پاتایا

در طبقه سوم مرکز خريد رويال گاردن در پاتايا  موزه ای قرار دارد به نام  موزه ريپلي ,در این موزه مجموعه اي از اشياء عجيب و غريب از گوشه کنار جهان يافت مي شود.
باغ استوايي نانگ نوچ پاتایا
باغ استوايي نانگ نوچ یکی از باغ های زیبای پاتایا است. در این باغ  انواع گل هاي ارکيده,درختان زیبا, گياهان تزيين شده و گل هاي گوناگون از نقاط مختلف جهان وجود دارد.هر روزه نمايش هاي فرهنگي و نمایش فيل ها در اين مکان اجرا مي شود.


مرکز میموسا
یکی از مکان هایی که به مسافران پاتایا پیشنهاد می شود مرکز میموسا است. این مکان جزو جاذبه های جدید پاتایا محسوب می شود که مرکز خریدی نه چندان دور از شهر پاتایاست.معماری جالب این منطقه با درخت های گل ابریشم و آب و هوای مناسب مکانی دنج و پر از آرامش برای بازدیدکنندگان است.


موزه هنری بطری های شیشه ای پاتایا
در این موزه بیش از 300 مجسمه کوچک درون بطری  ها وجود دارد.این بطری ها دست ساز هستند و حاصل زحمات مجسمه ساز آلمانی به نام پیتر بدلایس می باشد.در بسیاری از بطری ها ماکت های مینیاتوری مکان های معروف جهان از جمله کلیساها ,معبدها , کاخ ها و ... قرار گرفته است.


 
خانه مقدس حقيقت پاتایا
در شمال پاتایا معبدی چوبی بزرگی به نام خانه مقدس حقیقت  وجود دارد که بلندترین نقطه آن 105 متر ارتفاع دارد.این بنا در برابر باد و نور آفتاب و ساحل دریا مقاوم است.

آژانس هواپیمایی قصر شیرین مجری مستقیم تور تایلند
کد N1714519