بازسازی و دکوراسیون منزل

دکوراسیون داخلی,بازسازی,هیرادانا

مطمئناً علاقه انسان به تزئین و آرایش محل زندگی‌اش امری تازه نیست حتی این احتمال وجود دارد که نقاشی‌های دوران غارنشینی، جدای مسئله اطلاع‌رسانی، نقش تزئینی نیز داشته‌اند.

زمانی که طراحی دکوراسیون داخلی یک خانه شروع می شود خیلی وقت ها خارج شدن از چهارچوب های تکراری و تست شده کاری پر خطر به نظر می رسد زیرا نتیجه آن ممکن است در نهایت چندان هم خوب تمام نشود ولی درعین حال تنها هنگامی که طراح از یک اثر هنری برجسته یا الگویی متفاوت در طراحی دکوراسیون داخلی بهره گیرد می تواند با یک حرکت بی باکانه تصویر یا حال و هوایی جذاب و باور نکردنی خلق کند

هدف ما در این مجموعه تحقق زندگی ایرانی بوسیله ی معماری مطلوب و جلب رضایتمندی مشتریان عزیزمان است. ما تلاش کرده ایم برای رسیدن به چنین هدفی هموراه پیش نیازهای لازم برای به عهده گرفتن چنین مسولیت سنگینی را فراهم آوریم. شرکت معماری و بازسازی ساختمان هیرادانا با گردآوری نیروهای جوان و با سابقه و استفاده درست و حداکثری از توان همکاران خود و با تلفیق تجربه و انگیزه پروژه های خود را به بهترین حالت ممکن به سرانجام برساند.

مشاوره قبل از اجرا کمک بسیار زیادی ازصرف هزینه های اضافی خواهد دشت. قبل از شروع پروژه از افراد با تجربه کمک بگیرید تا هم بتوانید نیازهایتان را مطرح کنید و هم برآورد اولیه نسبت به تغییرات مورد نظر داشته باشید. ابتدا محل مورد نظر شما می بایست بازدید شود ، پس از صحبت های اولیه و شرایط موجود، فاز طراحی آغاز می شود که در این امر شرکت هیرادانا مشاوری مطمئن برای شما خواهد بود.

امروزه اهمیت طراحی مناسب بازسازی منزل و محیط کار و تاثیر آن در افزایش بهره وری و ایجاد حس آرامش امری ست انکار ناپذیر. هرچند استفاده از میلگرد و رابیتس و متعاقب آن گچ یا سیمان سالهاست در کشور ما رواج دارد اما در طول این مدت نحوه طراحی داخلی بویژه طراحی دکوراسیون سقف دستخوش تغییرات زیادی شده است. سابق بر این طرحها همگی یک چهارچوب خاصی داشتند,استفاده از اشکال منظم,چند ضلعی منظم,دایره یا بیضی ویا تلفیقی از این اشکال بسیار متداول بود اما امروزه طراحان داخلی سعی دارند کمتر از قرینه سازی استفاده نمایند و یا به بیان بهتر سبکهای کلاسیک رفته رفته جای خود را به سبکهای مدرن داده اند.

بازسازی ساختمان مفهومی دیرینه در ایران دارد . جدا از آن، بازسازی ساختمان و یا نوسازی در بسیاری از کشورهای مختلف عملی کاملا مرسوم شناخته می شود. در ایران نیز آپارتمان ها هرازگاهی حالت زیبای خود را از دست داده و بسیار خسته کننده می شوند. در این موارد می بایست بازسازی آپارتمان و یا همان بازسازی منزل به صورتی حرفه ای صورت پذیرد.
 با این حال در شرایط حال حاضر در ایران، با توجه به حجم عظیم ساخت و ساز های صورت گرفته در دهه های اخیر، شرایط کنونی به شکلی است که نیاز به بازسازی ساختمان بسیار بیش تر احساس می گردد. ضمن این که در کشور در حال حاضر، ساختمان ها برای عمر مفید ۵۰ سال طراحی می گردند اما متاسفانه به علت ضعف در کیفیت اجرا، قبل از رسیدن به ۳۰ سالگی به بازسازی ساختمان نیاز پیدا می کنند.
شرکت دکوراسیون هیرادانا
در تمامی مناطق ایران پروژه های بازسازی آپارتمان و ساختمان را انجام میدهد.
کد N1706491