رییس ستاد انتخابات استان تهران از احتمال استقرار صندوق سیار در شعب پرازدحام اخذ رای خبر داد

اجتماعی

تهران-ایرنا- رئیس ستاد انتخابات استان تهران از احتمال استقرار صندوق های سیار در برخی از شعب پرازدحام اخذ رای در سطح شهر تهران خبر داد و گفت: براساس بررسی های انجام تا ظهر امروز حدود یک میلیون و 300 هزار تعرفه رای در شعب اخذ رای استان تهران استفاده شده است.

سیدشهاب الدین چاوشی روز جمعه در حاشیه بازدید از شعبه اخذ رای آستان مقدس امامزاده صالح (ع) تجریش در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، مشارکت شهروندان در انتخابات را خوب و گسترده توصیف کرد و افزود: ملت به ندای رهبری مبنی بر مشارکت حداکثری پاسخ زیبایی دادند.
وی با اشاره به بازدید خود از شعب مختلف اخذ رای در استان تهران خاطر نشان کرد: باید قدردان این ملت بزرگ باشیم که همیشه در کنار نظام برای صیانت از کشورشان در صحنه آماده هستند و مشارکت گسترده آنان همواره دشمنان کشور و انقلاب اسلامی را مأیوس کرده است.
وی گفت: امروز در شعب اخذ رای، شور و شوق و مدارا و همراهی مردم با عوامل انتخابات به خوبی مشهود بود و برغم صف های طولانی در بیشتر شعب اخذ رای، مردم همراهی خوبی با عوامل اجرایی و نظارتی داشتند.
چاوشی تاکید کرد: حضور مردم در این دوره از انتخابات تا ساعت 11 امروز در مقایسه با ادوار گذشته بی نظیر و نوعی رکورد مشارکت بود.
وی گفت: در استان تهران 6448 شعبه اخذ رای شامل 6031 شعبه ثابت و 417 سیار وجود دارد.
چاوشی همچنین تعداد رای اولی های استان تهران را یک میلیون و 873 هزار و 62 نفر عنوان کرد .
وی تعداد تعرفه های مصرف شده در استان تهران تا ظهر امروز را یک میلیون و 300 هزار برگه عنوان کرد.
رئیس ستاد انتخابات استان تهران در خصوص تمدید زمان زمان انتخابات خاطرنشان کرد: تمدید زمان انتخابات با تشخیص وزارت کشور انجام می شود.
خبرنگار: معصومه آقا امینی - انتشار: محسن فتاحی
تهران/7244//1348**1625
کد N1700424