آدم ربایی و تجاوز به دختر 13ساله/ درخواست اعدام دو پسر جوان

تجاوز, تجاوز جنسی, آزار جنسی, تعرض, رابطه جنسی, آزار و اذیت, قربانی تجاوز, تجاوز به دختر 13ساله,

دو پسر جوان که دختر سیزده‌ساله‌ای را ربوده و به او تعرض کرده بودند صبح دیروز از زندان به شعبه دادگاه کیفری تهران منتقل و محاکمه شدند.

بیست و سوم اسفند پارسال دختر نوجوانی همراه مادرش به اداره آگاهی رفت و شکایت کرد که دو پسر او را ربوده و مورد آزار و اذیت قرار داده‌اند. به دنبال این شکایت و اطلاعاتی که دختر نوجوان در اختیار پلیس قرار داد، «وحید» 23 ساله و «سینا» -25 ساله- دستگیر شدند. آنها در بازجویی به جنایت سیاه‌شان اعتراف کردند و روانه زندان شدند.
متهمان صبح دیروز در دادگاه کیفری تهران به طور غیر علنی محاکمه شدند. در ابتدای جلسه دختر 13 ساله پس از طرح شکایتش به سؤالات قضات پاسخ داد.
گفتگو با قربانی
چطور شد که آنها تو را دزدیدند؟
من در خیابان بودم که ناگهان دو پسر سوار بر موتورسیلکت به طرفم آمدند و من را به‌زور سوار موتور کردند و به مخفیگاهشان بردند.
چند ساعت آنجا بودی؟
نمی‌دانم اما هوا خیلی تاریک شده بود و من هم گریه می‌کردم که مرا در حوالی میدان قزوین رها کردند.
الان چه شکایتی داری؟
آنها به من تعرض کرده‌اند و درخواست اعدام‌شان را دارم.
با چه کسی زندگی می‌کنی؟
با مادرم زندگی می‌کنم.
پدرت کجاست؟
چند سال پیش پدر و مادرم از هم جدا شدند، خیلی از او خبر ندارم.سپس مادر دختر نوجوان گفت: از قضات درخواست می‌کنم این دو شیطان صفت را به اشد مجازات محکوم کنند. چند ماه است که دخترم بیمار شده و از لحاظ روحی صدمه دیده و شب‌ها کابوس می‌بیند و خوابش نمی‌برد. آنها زندگی من و دخترم را نابود کرده‌اند.آنگاه دو متهم پرونده پای میز محاکمه ایستادند و پس از اعتراف‌هایشان روانه زندان شدند.
قرار است قضات دادگاه بزودی حکم مجازات آنها را صادر کنند. 
ایران
کد N1699947