بازاریاب دات کام، انقلابی در فروش آنلاین ایران

بازاریاب

هر آن چه یک بنگاه اقتصادی برای ورود به دنیای فروش آنلاین نیاز دارد سایت بازاریاب به صورت یک بسته کامل با زیرساختی مستحکم، سرعت بالا، تقریبا بدون هزینه و مدرن در اختیار متقاضیان گذاشته است.

معرفی بازاریاب با ۱۰ نکته کلیدی موفقیت فروش آنلاین ۱) نیازهای یک بنگاه اقتصادی برای ورود به دنیای فروش آنلاین چیست؟

عوامل موفقیت یک تجارت بر بستر اینترنت استفاده از تمامی پتانسیل‌های آن است.

اشخاص حقیقی و حقوقی‌ که قصد دارند فعالیت اقتصادی خود را به دنیای جهانی اینترنت و دنیای مجازی توسعه دهند از چند روش مرسوم استفاده می‌کنند.

1. استفاده از شبکه‌های اجتماعی

2. استفاده از تبلیغات اینترنتی در سایت و اپلیکیشن موبایل

۳. همکاری با شبکه‌های فروش اینترنتی

۴. راه‌اندازی وب‌سایت شخصی

اگر بگوییم هیچ یک از موارد بالا به تنهایی کافی نیست بی‌راه نگفته‌ایم. یعنی عامل موفقیت یک تجارت بر بستر اینترنت استفاده از تمامی پتانسیل‌های آن است. چرا که هر یک از این موارد مشتریان خود را دارد و طیف خاصی از جامعه را به خود جذب کرده است. این یعنی شما باید برای هر یک از این موارد یک برنامه تجاری برای فروش کالا و خدمات خود پیاده سازی نمایید و مطالب خود را تولید و در هر یک به صورت جداگانه منتشر نمایید. ولی شاید دیگر نیازی به انجام این کار نداشته باشید!

«بازاریاب» که در دنیای مجازی با دامنه bazaryab.com فعالیت خود را آغاز کرده است، تمام این خدمات را یک جا به شما ارائه می کند. آن هم بدون پرداخت هزینه! شاید باور کردن آن مشکل باشد ولی واقعیت همین است. دوران پرداخت هزینه‌های سنگین برای طراحی وب‌سایت‌های فروشگاهی به سر آمده است. دوران پرداخت هزینه برای تبلیغ در سایت‌های تبلیغاتی که محصول یا آگهی شما را به ازای دریافت هزینه‌های متفاوت ماهانه منتشر کنند به سر آمده است. «بازاریاب» یک زیرساخت مطمئن با تمام امکانات برای آغاز کسب و کار اینترنتی به هر چهار روش بالا است که تنها در چند دقیقه می‌توانید این تجارت را آغاز نمایید!

دامنه اختصاصی سایت خود را به بازاریاب معرفی کنید، کمتر از چند دقیقه پیشرفته‌ترین وب‌سایت فروشگاهی را به صورت رایگان بدون پرداخت هزینه‌های سنگین برای تولید و هاستینگ و غیره دریافت نمایید. سپس از میان فهرست ده‌ها هزار محصول مختلف، کالای خود را بدون صرف وقت و هزینه انتخاب و قیمت‌گذاری کنید. بلافاصله تبلیغات محصولات شما در وب‌سایت، اپلیکیشن موبایل و شبکه‌های اجتماعی «بازاریاب» آغاز می‌شود و شما را در بدو ورود به دنیای تجارت الکترونیک با هزاران بیننده مواجه می‌کند بدون این که یک ریال هزینه کرده باشید! «بازاریاب» امکانات راحتی بیشتری نیز در اختیار شما قرار می‌دهد که در ادامه به آن اشاره می‌شود.


۲)معرفی شرکت بازاریاب تجارت فردا (سهامی خاص):

همان‌طور که از نام «بازاریاب» پیدا است، با هدف بازاریابی، افزایش مشتری و فروش و در نتیجه رونق اقتصادی بازار راه‌اندازی شده است. برای این منظور از جدیدترین روش بازاریابی، یعنی روش بازاریابی اینترنتی استفاده می‌کند. بازاریابی اینترنتی چندین سال است که در کشور ما مرسوم شده و در حال حاضر، روزانه شاهد رشد و شکوفایی این روش نوین تجارت هستیم. «بازاریاب» برای اولین بار در کشور با یک روش کاملا جدید و انحصاری، برای ساده کردن فروش اینترنتی، یک پکیچ کامل فروشگاه آنلاین، معرفی می‌کند. اگر شرکت‌ها یا بنگاه‌های اقتصادی تصمیم به گسترش بازار در دنیای مجازی بگیرند یکی از روش‌های آسان و کم هزینه آن می‌تواند فروش اینترنتی با راه‌اندازی یک فروشگاه آنلاین باشد که به راحتی وسعت بازار شما را از یک کسب و کار محلی به یک کسب و کار ملی به وسعت کشور و حتی جهان توسعه می دهد. کسب و کاری با خریداران متنوع، در ۳۶۵ روز سال که در تمام شبانه روز و بدون تعطیلی فعال است و کالای شما را به خریداران عرضه می‌کند. ولی این بار با یک تفاوت بزرگ! شما با انتخاب «بازاریاب»، دیگر نیازی به صرف وقت برای طراحی سایت، عکاسی از محصولات، بارگذاری مطالب، حمل و نقل کالا و پرداخت هزینه‌های گزاف تبلیغاتی برای معرفی فروشگاه آنلاین و محصولات خود ندارید. شما با استفاده از فناوری نوین بازاریاب یک روزه صاحب فروشگاه آنلاین خود همراه با تمام محصولاتی که می‌فروشید خواهید شد! بدن نیاز به ورود محتوا و بارگذاری محصولاتی که از قبل در بزرگ‌ترین بانک اطلاعاتی کالای کشور وجود دارد!


۳)حفظ استقلال و آزادی عمل مالکین کسب و کار:

«بازاریاب» صرفا زیرساختی برای توسعه کسب و کار در کشور است و دخالتی در تهیه، خرید و فروش هیچ کالایی نداشته و به طور تخصصی تنها به کار بازاریابی و فروش محصولات فروشندگانی که کالاهای خود را معرفی می‌کنند می‌پردازد. در حقیقت یک پاساژ و مرکز خرید اینترنتی بزرگ به وسعت ایران و منطقه است که به دلیل بزرگی و تنوع محصولات با قیمت و کیفیت و گارانتی‌های مختلف، خریداران را برای خرید به سمت خود جذب می‌کند. تعداد فروشگاه‌هایی که در این مرکز خرید بزرگ مشغول فعالیت هستند روز به روز و ساعت به ساعت بیشتر و بیشتر می‌شود و همگی با استفاده از یک زیرساخت دقیق و کامل به بهترین نحو محصولات خود را به خریداران از سراسر کشور عرضه می‌کنند. فروشندگان بر اساس موقعیت جغرافیایی توسط خریداران قابل انتخاب هستند و همین امر موجب شکست انحصار در بازار توسط غول‌های تجارت الکترونیک شده و عدالت اقتصادی را به همراه دارد. همچنین از آنجایی که تعیین شرایط فروش و قیمت کاملا به عهده فروشندگان است، موفقیت یا شکست در تجارت الکترونیک کاملا به عملکرد و ابتکار عمل فروشندگان بستگی دارد. بنا بر این تمامی هدف «بازاریاب» افزایش مشتری و بالابردن میزان فروش فروشگاه‌های آنلاین است که از خدمات او استفاده می‌کنند. لذا هر چه مرکز خرید «بازاریاب» بزرگ‌تر و پر رونق‌تر باشد، به همان اندازه میزان فروش فروشگاه‌های آنلاین آن افزایش پیدا می‌کند.


۴)معرفی روش‌ها و مزایای استفاده از خدمات تجارت الکترونیک بازاریاب:

«بازاریاب» برای سهولت همکاری با بنگاه‌های اقتصادی مختلف، چند روش ساده که در جزئیات تفاوت کمی دارند، ارائه کرده است. سه روش اصلی برای آغاز فعالیت اقتصادی در دنیای تجارت اینترنتی با بازاریاب پیش بینی شده است. نخستین روش که ساده‌ترین و زود بازده‌ترین روش ممکن است استفاده از «پنل فروشگاهی بازاریاب» است. در این روش فروشنده با هدف افزایش فروش و معرفی بنگاه اقتصادی خود و محصولات بدون انجام کارهای اضافی برای مدیریت وب‌سایت شخصی و .... فعالیت خود را بلافاصله پس از ثبت‌نام و عقد قرارداد آغاز می‌کند. روش دوم و سوم بازاریاب به ترتیب استفاده از «وب‌مارک بازاریاب» و «وب‌مارک اشتراکی بازاریاب» است که در واقع هر دو راه‌اندازی یک وب‌سایت فروشگاهی آنلاین مستقل است که به شبکه بزرگ بازاریابی متصل است و هم‌زمان با فروش محصولات فروشنده در دامنه اختصاصی خود، تبلیغات و معرفی و بازاریابی آن محصولات در وب‌سایت و اپلیکیشن بازاریاب نیز انجام می‌شود. البته تفاوت‌هایی با هم دارند که در ادامه به آن می‌پردازیم.


۵)«پنل فروشگاهی بازاریاب» چیست و چه مزایایی دارد؟

آیا می‌توانید تصور کنید که تنها چند دقیقه پس از قیمت گذاری محصولات در فروشگاه آنلاین خود، به فروش دست پیدا کنید؟!

شاید به جرات بتوان گفت که هرگز راهی سریع‌تر از ثبت درخواست دریافت پنل فروشگاهی در «بازاریاب» برای ورود به دنیای تجارت الکترونیک وجود نداشته باشد! تنها در چند دقیقه از طریق وب‌سایت یا اپلیکیشن موبایل «بازاریاب» یکی از  فروشگاه‌های مرکز خرید اینترنتی بازاریاب را دریافت می‌کنید و به محض تایید و فعال‌سازی پنل توسط کارشناسان فروش «بازاریاب»، می‌توانید به بانک بزرگی از محصولات مختلف در بیش از 1۵۰ گروه کالایی و صدها هزار محصولی که با دقت اطلاعات و تصاویر و جزئیات فنی آن‌ها ثبت و ضبط شده است دسترسی پیدا کرده و کالای خود را از میان آن‌ها انتخاب کرده و تنها با درج شرایط فروش و قیمت، فروش خود را آغاز نمایید. این کار بسته به تعداد محصولات شما می‌تواند تنها در چند دقیقه یا بیشتر انجام شود! آیا می‌توانید تصور کنید که تنها چند دقیقه پس از قیمت گذاری محصولات در فروشگاه آنلاین خود، به فروش دست پیدا کنید؟! «بازاریاب» در تلاش است تا با افزایش بازدید و جذب مخاطبین بیشتر زمان رسیدن به اولین فروش را کاهش دهد. نکته بسیار مهم در این جا این است که محصولات به نام فروشنده عرضه می‌شود و هرگز بازاریاب خود را فروشنده‌ی محصولات معرفی نمی‌کند و این موضوع در قرارداد فی ما بین نیز تاکید شده است. بازاریاب صرفا زیرساختی برای فروش محصولات فروشنده به خریدار است.

برخلاف بسیاری از فروشگاه‌های اینترنتی دیگر که کالای شما را خریداری می‌کنند و به نام خود می‌فروشند. یعنی اگر چه سود حاصله در کوتاه مدت نصیب شما می‌شود. ولی در بلند مدت، با بزرگ‌تر شدن فروشگاه‌های آنلاینی که از شما کالا خرید کرده‌اند، نیاز آن‌ها به شما روز به روز کمتر می‌شود. آن‌ها ترجیح می‌دهند مستقیم از تولید‌کننده دست اول کالای مورد نیازشان را تهیه کنند و چون حالا صاحب نام شده‌اند در بعضی از مواقع مایل هستند خود وارد‌کننده محصول شما شده و یا تولید آن را نیز به عهده بگیرند و در نتیجه شما را به آسودگی حذف کنند! «بازاریاب» همیشه ماهیت یک مرکز خرید اینترنتی خود را حفظ می‌کند همان‌طور که مراکز خرید فیزیکی در شهر‌های کوچک و بزرگ تنها محلی برای اجتماع فروشگاه‌های گوناگون هستند.


۶)«وب‌مارک» آخرین فناوری بازاریابی در عرصه فروش آنلاین

«بازاریاب» مبتکر و بنیان‌گذار فناوری جدیدی به نام «وب‌مارک» در جهان است که تحولی بزرگ در روش تجارت الکترونیک محسوب می‌شود. این بار تنها از یک پنل فروشگاهی در یک وب‌سایت فروشگاهی صحبت نمی‌کنیم. این بار فروشندگان اینترنتی با یک تیر چند نشان خواهند زد! ایده‌ی پنل فروشگاهی یک ایده قدیمی و البته بسیار عالی برای راه‌اندازی سریع تجارت آنلاین فروشندگانی است که مایل به فعالیت در عرضه تجارت الکترونیک هستند، می‌باشد. پنل فروشگاهی نه فقط توسط «بازاریاب» بلکه توسط بسیاری دیگر از فروشگاه‌های اینترنتی در سراسر کشور با شرایط قراردادی متفاوت همچون، به ازای دریافت درصدهای بالا به ازای هر فروش، حق اشتراک ماهانه و سالانه و یا ترکیبی از هر دو روش ارائه می‌شود. ولی «وب‌مارک» چیز دیگری است! تصور کنید که پیشرفته‌ترین و گران‌قیمت‌ترین فروشگاه اینترنتی را که با سرمایه گذاری میلیاردی طراحی و ساخته‌شده است را به صورت رایگان در اختیار داشته باشید. علاوه بر این بتوانید محصولات خود را همچون پنل فروشگاهی که توسط سایر شرکت‌های فروش اینترنتی کالا ارائه می‌شود نیز به بازار عرضه کنید با این تفاوت که فقط یک بار و در یک جا فروشگاه خود را مدیریت کنید!

نتیجه کار شگفت‌انگیز است. شما می‌توانید به عنوان یک فروشگاه مستقل تبلیغات و راه‌کارها و قدرت عمل و تصمیم‌گیری مستقل تجاری خود را داشته باشید و هم‌زمان اطلاعات محصولات شما به صورت کاملا آنلاین روی مجموعه وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های موبایل «بازاریاب» تبلیغ و فروخته شود. بدون انجام هیچ کار اضافی دیگر! با «بازاریاب» شما فرسنگ‌ها از تمام رقبای تجاری خود در عرصه تجارت الکترونیک جلوتر هستید. علاوه بر این تمام زحمات لجستیک محصولات و بیمه حمل آن ساماندهی شده است و نیازی به عقد ده‌ها قرارداد جداگانه نخواهید داشت.

همچنین و فراتر از آن هزینه به روز نگهداری پوریتال پیشرفته فروشگاهی شما و افزایش امکانات بیشتر و رشد تکنولوژی آن همگام با جهان به صورت خودکار و مادام العمر بدون دریافت هزینه انجام می‌شود. یعنی فروشگاه اینترنتی شما هرگز نیاز به نگهدار فنی نخواهد داشت. چون این کار را «بازاریاب» انجام می‌دهد. شما فقط به فکر تجارت خود باشید و انرژی خود را بر روی رقابت و افزایش فروش متمرکز کنید. بقیه کارها را به «بازاریاب» بسپارید.

«بازاریاب» فناوری وب‌مارک را به دو روش ارائه می‌نماید. «وب‌مارک رایگان» و «وب‌مارک اشتراکی» که در واقع هر دو دقیقا یکی هستند و تنها تفاوت آن روش محاسبات مالی و نوع قرارداد استفاده از وب‌مارک است. به این ترتیب که در حالت رایگان مطابق قوانینی که در بخش قوانین فروشندگان وب‌سایت bazaryab.com منتشر شده است باید راه‌اندازی شده و فعالیت کند و به ازای هر فروش درصدی که فروشنده به دلخواه مشخص می‌کند به «بازاریاب» پرداخت می‌شود. در روش دوم یا همان «وب‌مارک اشتراکی» محدودیت‌های زمانی و عملیاتی وجود ندارد. یعنی فروشنده با پرداخت حق اشتراک سالانه با مبلغ بسیار ناچیز که شامل هزینه‌های میزبانی و نگهداری و توسعه پورتال فروشگاهی پیشرفته بازاریاب است، دیگر کارمزدی به ازای فروش کالاهای فروخته شده در وب‌مارک خود نمی‌پردازد و تنها برای فروش محصولاتش که در وب‌سایت و اپلیکیشن موبایل بازاریاب فروخته می‌شود، کارمزد پرداخت می‌کند.


۷)تعداد بازدید از «بازاریاب» و مسیر توسعه‌ی آن:

با توجه به زیرساخت‌های قدرتمند و برنامه‌نویسی دقیق و بهینه‌سازی اطلاعات منتشر شده برای موتورهای جستجو و تبلیغات گسترده‌ای که «بازاریاب» انجام می‌دهد، سرعت معرفی و ظهور برند جدید «بازاریاب» با رشد چشمگیری از زمان آغاز به کار آن تا به امروز روبرو شده است و این رشد با شتاب بیشتری ادامه دارد و خواهد داشت. ماهیت «بازاریاب» خود به خود افزایش تعداد بازدید بیشتر مخاطبین را به همراه دارد. چرا که تعداد فروشندگان از سراسر کشور با قیمت‌ها و شرایط گارانتی و حمل و فروش گوناگون مهم‌ترین عامل جذابیت برای خریداران است.

بازاریاب در حال توسعه است و هر ماه امکانات بیشتری به آن اضافه می‌شود. در رابطه با کیفیت ارائه خدمات نیز روز به روز با سرعت و کیفیت بهتری اقدام به ارائه خدمات به خریداران خود می‌کند. در زیر به برخی از موارد در حال توسعه «بازاریاب» اشاره می‌کنیم:

· اضافه شدن بخش فروش خدمات به بخش فروش کالا در بازاریاب، موجب جذب طیف جدیدی از مخاطبین خواهد بود.

· اضافه شدن امکان عمده فروشی به خرده فروشی با تعیین حداقل تعداد خرید و یا افزودن نقش‌های کاربری امکان فروش به روش B2B در حال ایجاد است.

· اضافه شدن روز افزون کالا موجب افزایش تنوع محصولات «بازاریاب» شده است به طوری که صدها هزار کالا در صدها گروه کالایی با هزاران برند را در بر می‌گیرد.

· حمایت از تولیدات داخلی یکی از مهم‌ترین اهداف «بازاریاب» است. به طوری که در تلاش است امکان صادرات محصولاتی که با درجه کیفی و استانداردهای بین‌المللی تولید می‌شوند را به صورت بین‌الملی بازاریابی کرده و امکان صادرات آن را فراهم آورد.


۸)مشتریان «بازاریاب» چه کسانی هستند؟

«بازاریاب» از معدود شرکت‌هایی است که دو دسته مشتری عمده دارد. دسته اول صاحبان کسب و کار و بنگاه‌های اقتصادی کوچک و بزرگی هستند که به دنبال رشد کسب و کار خود در دهکده جهانی اینترنت هستند. کسانی که چه برای فروش محصولات خود و چه برای خرید محصولاتی که برای تبدیل آن به سایر محصولات به آن نیاز دارند می‌تواند سودآوری قابل توجهی برای ایشان به همراه داشته باشد. دسته دوم خریداران کالا و خدمات هستند که از فروشندگانی که در مرکز خرید «بازاریاب» اقدام به عرضه و فروش کالای خود کرده‌اند. در مجموع «بازاریاب» یک کلونی اقتصادی بزرگ برای جوامع مدرن و هوشمند است تا حداکثر بهره‌برداری را از آن داشته باشند.


۹)آیا سایت بازاریاب رقیبی برای فروشگاه‌های آنلاین قدیمی است؟

خیر، کاملا برعکس، «بازاریاب» موتور محرکه و شتاب‌دهنده فروش محصولات فروشگاه‌های آنلاین است. از جمله دلایل آن این است که تمام کسانی که تجربه کار با فروشگاه آنلاین را داشته باشند، با مشکلات و سختی‌های این روش تجارت، از نزدیک آشنا هستند. لذا وقتی با روشی که توسط «بازاریاب» ارائه می‌شود، مواجه می‌شوند، به آسانی متوجه امکانات و خدمات ارزنده‌ی ارائه شده در یک پکیچ می‌شوند و نکته بسیار مهم دیگر این که «بازاریاب» خود صاحب هیچ کالایی نیست و نقش خود را در بازاریابی و توسعه فعالیت تجاری فروشگاه‌های خود به عنوان یک مرکز تجمع فروشگاه‌های آنلاین در سراسر کشور می‌بیند تا فروشگاه‌های خود را به حداکثر فروش برساند. بنابر این کلیه فروشگاه‌های آنلاین کشور که خود در حال فروش اینترنتی کالا هستند نیز می‌توانند از خدمات ارزنده‌ی «بازاریاب» به عنوان یک موتور فروش قدرتمند اضافی و مکملی برای افزایش فروش خود استفاده نمایند!

برای مثال اگر یک فروشگاه آنلاین معروف با دامنه مشخص مشغول فعالیت است، می‌توانند با حفظ  فعالیت جاری خود با همان نام و آدرس ادامه داده و هم‌زمان با همان نام، ولی با یک آدرس جدید به شکل Sub-Domain یا یک Domain ‌مستقل، تجارت خودش را بر روی «بازاریاب» نیز توسعه دهد. نه تنها هیچ رقابتی در این بین صورت نمی‌گیرد. بلکه به تعداد شعب آن فروشگاه اضافه می‌شود و در آخر کالای فروخته شده از یک منبع ارسال می‌گردد، با ذکر مجدد این نکته که فروشگاه آنلاین جدید علاوه بر این، حالا از تمامی خدمات مهم سایت بازاریاب نیز برخوردار است.

«بازاریاب» را می‌توان این گونه تعریف کرد. وظایفی که به ترتیب عبارتند از بازاریابی، گسترش بازار، افزایش مشتری، خدمات حمل و نقل کالا، حمایت فنی مهندسی، و تبلیغات در محیط اینترنت، جراید، فضای شهری و شبکه‌های اجتماعی برای جذب مشتری که نتیجه‌ی آن بهبود کیفیت فروشگاه‌های آنلاین است.


۱۰)توصیه بسیار مهم به علاقمند داشتن فروشگاه اینترنتی

راه اندازی یک فروشگاه آنلاین به تنهایی کافی نیست. حتی اگر هیچ هزینه‌ای برای آن نکرده باشید. تجارت الکترونیک بدون فروش بی‌معنی است و باید برای فروش محصولات خود شرایط فروش را فراهم آورید. مهم‌ترین دلایل و عوامل موفقیت در انجام یک معامله اینترنتی داشتن شرایط زیر است:

1. فروشگاه اینترنتی آنلاین با امکانات و قابلیت‌های مناسب و کاربرپسند

2. تبلیغات کافی برای جذب خریدار به فروشگاه و ایجاد ترافیک بازدید مناسب

3. افزایش نرخ تبدیل بازدیدکننده به خریدار کالا با افزایش اعتماد از خرید

۴. داشتن نماد اعتماد، امکان پرداخت اینترنتی، شرایط حمل و ارسال مناسب کالا

۵. عرضه محصولات ایده‌آل با شرایط و کیفیت و قیمت مناسب همراه با ضمانت نامه‌ّای منطقی و قابل قبول برای تعویض یا خدمات پس از فروش در صورتی که کالا دچار مشکل خاصی باشد.

۶. پاسخگویی سریع به درخواست خریدار و افزایش اعتماد و اطمینان از فروش قبل از خرید و بعد از خرید با سرویس خدمات پس از فروش و پشتیبانی و حمایت از مشتری

در صورتی که موارد بالا را به خوبی رعایت نمایید بدون شک به فروش قابل توجهی دست خواهید یافت. «بازاریاب» بیش از ۷۰ درصد از موارد فوق را برای شما فراهم کرده است. یعنی سهم خود را در تضمین موفقیت فروشگاه‌های اینترنتی می‌پردازد و تعهدات خود را عمل می‌کند. حال این محصولات شما و شرایط فروش و قیمت مناسب و کیفیت عالی آن و مشتری مداری شما است که در میزان فروش شما موثر خواهد بود.

با آرزوی رشد اقتصادی تمامی بنگاه‌های اقتصادی کشور و در نهایت رشد اقتصادی جامعه، بازاریاب همیشه حامی کسب و کار و مصرف‌کنندگان محترم است و با این هدف پا به عرصه گذاشته است تا قدمی بلند برای مطرح کردن میهن عزیزمان «ایران» در تجارت الکترونیک دهکده جهانی بردارد و در حوزه کسب و کارهای آنلاین فروشگاه‌ها و تولیدکنندگان ایرانی را همچون کشورهای توسعه‌یافته‌ای مانند چین، امریکا، بریتانیا، آلمان، ژاپن و ... مطرح نماید.

تا قدم نخست، یعنی فروش قدرتمند در کشور را بر ندارید، هرگز به بازار منطقه و سایر قاره‌های جهان نخواهید رسید.

«بازاریاب» حمایت از کسب و کار و مصرف کننده

کد N1699214