فروش «سوزوکی گرندویتارا اتوماتیک» با دو طرح ویژه

تولید ، تجارت ، خدمات,ایران خودرو,فروش,اتوماتیک,نرخ سود,گرندویتارا

گروه صنعتی ایران خودرو برای عرضه «سوزوکی گرندویتارا فیس لیفت اتوماتیک» شرایط ویژه نقدی و اعتباری در نظر گرفته است.

به گزارش ایلنا، ایران خودرو برای فروش نقدی این محصول هدیه ویژه در نظر گرفته است؛ ضمن اینکه «سوزوکی گرندویتارا فیس لیفت اتوماتیک» با فروش اعتباری نیز در دستور کار ایران خودرو قرار دارد.

براساس این گزارش ایران خودرو این محصول را با در نظر هدیه ویژه فروش نقدی با قیمت 139میلیون و 982هزار تومان عرضه می کند.

در طرح ویژه فروش اعتباری «سوزوکی گرندویتارا فیس لیفت اتوماتیک» پیش پرداخت 75میلیون تومانی در نظر گرفته شده و باقیمانده قیمت در اقساط 6 تا 36ماهه دریافت می شود. نرخ سود فروش اعتباری از صفر تا 20درصد در نظر گرفته شده است.

رنگ های قابل عرضه در طرح فروش نقدی و اعتباری، چهار رنگ سفید، خاکستری، مشکی و نقره ای بوده و تحویل آن 30روزه پیش بینی شده است.

سوزوکی گرندویتارا فیس لیفت علاوه بر گیربکس اتوماتیک، از امکانات دیگری مانند سان روف، کروز کنترل، تودوزی و فرمان چرم، گرمکن صندلی های جلو، موتور قدرتمند 2400سی.سی، رینگ آلومینیومی 17اینچ جدید و آینه های تاشونده برقی گرمکن دار برخوردار است.

این شرایط ویژه فروش تا پایان فروردین ماه برقرار است و هموطنان جهت بهره مندی از آن می توانند به سایت اینترنتی فروش ایران خودرو به نشانی www.ikco.iranecar.com  یا یکی از نمایندگی های رسمی گروه صنعتی ایران خودرو در سراسر کشور مراجعه کنند.

کد N1679359