پشت پرده برکناری دستیاران ایرانی کی روش

اخبار ورزشی, کی روش, تیم ملی, کارلوس کی روش, سرمربی, مربیان ایرانی تیم ملی, کیروش پیروانی نکونام, افشین پیروانی, جواد نکونام, مارکار آقاجانیان,

هنوز هیچکس خبر قطعی درباره چرایی کنار گذاشته شدن دستیاران ایرانی کارلوس کی روش منتشر نشده و حتی برخی معتقدند که پای برانکو در میان است اما براساس شنیده ها ماجرا از جای دیگری شروع شده است.

هنوز هیچکس خبر قطعی درباره چرایی کنار گذاشته شدن دستیاران ایرانی کارلوس کی روش منتشر نشده و حتی برخی معتقدند که پای برانکو در میان است اما براساس شنیده ها ماجرا از جای دیگری شروع شده است. ظاهرا پس از اینکه کی روش بازیکنان پرسپولیسی را از اردوی تیم ملی در امارات اخراج کرد از دستیاران ایرانی خود می خواهد به ایران بازگردند. مارکار آقاجانیان، مهرداد خانبان، افشین پیروانی، آرین قاسمی و جواد نکونام از جمله این افراد بودند اما آن ها پس از تماس با تاج به کی روش اعلام می کنند که تابع دستورات فدراسیون فوتبال هستند و رییس فدراسیون از آن ها خواسته به ایران بازنگردند. همین موضوع سبب عصبانیت کی روش می شود و او اعلام می کند همه این افراد اخراج شوند در واقع کارلوس کی روش معتقد است به دلیل اینکه دستیارانش به حرف او اعتنایی نکرده اند، در کادرفنی تیم ملی جایی ندارند.
قانون
کد N1663774