چگونه کالایی را با قیمتی که دوست داریم خریداری کنیم؟

مزایده آنلاین,حراج,مزایده اینترنتی,حراجی آنلاین,نت وان

آیا برای شما هم پیش اومده که دوست داشته باشین کالاهایی که قصد خریدشون رو دارد با قیمتی که خودتون دوست دارین خریداری کنید؟ مثلا یک گوشی موبایلو به جای 1 میلیون تومان ، 200 هزار تومان بخرین؟ یا یک وسیله کاربردی دیگه مثله دوچرخه رو به جای 2 میلیون تومان ، 500هزار تومان بخرین؟ اصلا آیا شدنی هست این کار؟ اگه مایل هستین که بدونین چجوری میشه این کارو انجام داد پس لطفا ادامه مطلب رو مطالعه بفرمایید.

گاهی وقت ها برایمان پیش آمده که در حین عبور از خیابان چشممان به یک وسیله و یا کالایی برخورد کند که توان خرید آن از عهده ما خارج باشد.
فروشگاه مزایده آنلاین نت وان در اصل با همین هدف راه اندازی شده است که شما می توانید با بررسی مزایده های موجود در سایت و دادن پیشنهادی که توان پرداخت آن را دارید ، در مزایده مورد نظر شرکت کرده و در صورت اینکه پیشنهاد شما از باقی پیشنهادات بالاتر بود ، به عنوان برنده مزایده اعلام و جنس خود را خریداری نمایید.
در مورد روش کار نِت وان باید بیان کنیم که در این سایت از چندین روش خاص و پر از هیجان مزایده آنلاین از قبیل پیشنهاد مخفی،  پیشنهاد آشکار، تایم کوب استفاده شده که شما می توانید با مراجعه به راهنما و قوانین سایت از نحوه اجرای مزایده و قوانین اجرایی مربوط به آن روش مطلع گردید.

یکی از مزایای مهم  مزایده اینترنتی نِت وان ، این بوده که تمامی کالاهای عرضه شده در آن کاملا نو و در اکثر موارد دارای گارانتی شرکت های رسمی و ضمانت پس از فروش می باشند. در نِت وان به هیچ عنوان کالای دست دوم و استوک به مزایده گذاشته نمی شود.
تیم نِت وان وظیفه دارد تا تمام کالاها را قبل از ارسال به صورت کامل تست و بررسی نماید و در صورتی که مشتری از کالا نارضایتی داشته باشد و یا مشکلی در کالا به وجود آمده باشد ، نِت وان خود را متعهد میداند تا کالا را پس گرفته و در صورت تمایل تعویض و یا وجه آن را به سفارش دهنده به طور کامل بازگشت دهد.
البته ما علاوه بر این مسئله در حال حاضر دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه و تجارت الکترونیکی نیز هستیم که همین مسأله ثابت می کند که ما با پشتیبانی منظم و دقیق در خدمت شما خواهیم بود و خود را نسبت به درخواست های شما متعهد می دانیم.

برای ورود به وبسایت مزایده آنلاین نِت وان و شرکت در مزایده ها ، بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

NetOne.ir
کد N1661331