حضور اسنپ و تپسی در نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران

شهری,سرخو,اسنپ,تپسی

به دعوت کمیته حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر تهران ، 2 شرکت اسنپ و تپسی در سالن اختصاصی حمل ونقل پاک نمایشگاه بین المللی خودروی تهران حضور یافته‌اند.

به گزارش ایلنا، محسن سرخو (رییس کمیته حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر تهران) در حاشیه افتتاح نمایشگاه خودرو تهران در رابطه با فعالیت این دو شرکت گفت: کمیته حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر تهران به این موضوع ورود کرده است و جلساتی را با مسئولان این دوشرکت برگزار کرده ایم

مسئولان این دو شرکت اعلام آمادگی کرده‌اند تا در کنار خودروهای فعلی از تاکسی‌ها نیز استفاده کنند و این موضوع می تواند به افزایش درآمد تاکسیرانان ، کاهش قیمت‌ها و حتی کاهش آلودگی هوا کمک قابل توجهی کند.

سرخو افزود : درمورد نحوه جذب رانندگان، نوع خودرو، خدمات و سرویس ارایه شده و... نیز با مسئولان این دو شرکت به بحث و تبادل نظر پرداخته ایم.

رییس کمیته حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر تهران گفت : رضایت مردم برای ما بسیار مهم است، بنابراین مخالفتی با فعالیت این شرکت ها نداریم ، اما در خصوص آیین نامه ها و ضوابط نحوه انتخاب راننده و خودروها جلسات ما با این دو شرکت همچنان ادامه دارد تا مشکلی برای مردم در هنگام استفاده از این سیستم ها بوجود نیاید.

کد N1638515