در کلاس‌های آنلاین دانشگاه هاروارد شرکت کنید

آموزش آنلاین,دانشگاه هاروارد,یادگیری اینترنتی,دوره آنلاین,تحصیل در هاروارد,Payment24

در دنیای امروز، فضای مجازی دانشگاه بزرگی است که خیلی‌ها از طریق محتوای منتشر شده در آن، به یادگیری اقدام می‌کنند. در کنار محتوای منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی، درگاه‌های زیادی در اینترنت هستند که خدمات آموزش آنلاین را در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهند.

هاروارد، رتبه نخست برترین دانشگاه‌های دنیا، چند قرن است که در زمینه‌های مختلف علمی به عنوان یکی از پیشگامان به شمار می‌رود. اکنون برای کسانی که به هر دلیلی نمی‌توانند در کلاس‌های دانشگاه هاروارد شرکت کنند، این فرصت فراهم شده تا بتوانند از طریق دوره‌های آموزشی آنلاین، از خدمات آموزشی اساتید و مشاوران دانشگاه در رشته‌های مختلف بهره ببرند. 
کافی است به بخش آموزش آنلاین رفته و ویدیوها و متن‌های آموزشی ارائه شده از رایانه تا نجوم و فناوری اطلاعات و شیمی و ریاضیات را مشاهده کنید. تعدادی از این محتوا رایگان است و برای استفاده از برخی باید هزینه پرداخت بشود. خدمات آموزش آنلاین هاروارد توسط دپارتمان Graduate دانشگاه تدارک دیده شده است و مخاطبان بسیاری دارد. 
اگر علاقه‌مند به یادگیری علوم و فنون مختلف از طریق ظرفیت‌های آموزشی آنلاین دانشگاه هاروارد هستید، توصیه می‌شود که موارد زیر را بررسی کنید: 
• مدرسه ی کندی هاروارد
• مدرسه‌ی علوم بهداشتی هاروارد
• هاروارد ایکس برای شرکت در کلاس‌های آنلاین و دریافت فایل دوره‌های مختلف اساتید دانشگاه
• هاروارد ایکس پلاس که فرصت خوبی برای مشاهده‌ برترین دوره‌های آنلاین هاروارد ایکس با محتوای تکمیلی و تخصصی است.
• مدرسه‌ی تداوم آموزش هاروارد که دوره‌های آنلاین ارائه داده و پس از پایان دوره به شرکت کنندگان گواهینامه اعطا می‌کند. طیف‌های مختلفی از علوم،  هنر، فیزیک، مهندسی و پزشکی را شامل می‌شود. 
• یادگیری دیجیتالی با HBX که توسط مدرسه‌ی کسب و کار هاروارد (HARVARD BUSINESS SCHOOL) ارائه شد و بخش‌هایی نظیر HBX CORE و HBX LIVEE دارد. 

نکات مهم در سیستم آموزش آنلاین هاروارد
۱- دوره‌ها با ۳ انتخاب ارائه می‌شوند که هنگام استفاده از آن‌ها باید در نظر داشت : آپشن LOW که شما برای مشاهده دوره، ابزارهای یادگیری تعاملی را نیاز ندارید. آپشن MEDIUM که به برخی از تجهیزات برای استفاده از دوره نیاز دارید مانند تجهیزات چت و ارتباط تصویری و آپشن HIGH که در واقع برای ارزیابی و یادگیری پیشرفته است. 
۲- دوره‌ها به زبان انگلیسی برگزار می‌شوند و برخی از آن‌ها هم دارای زیر نویس انگلیسی هستند تا درک مفاهیم برای کاربران غیر انگلیسی زبان آسان‌تر باشد. 
۳- دوره‌هایی که برچسب NO CREDENTIAL  دارند، رایگان هستند. دوره‌هایی که پولی هستند، با برچسب PAID نمایش داده می‌شوند. دوره‌هایی هم که برچسب FREE دارند، معمولا آپشن‌هایی برای پرداخت دارند تا در صورت علاقه‌مندی دانشجو، پس از پایان دوره، گواهینامه شرکت در دوره برایش صادر و ارسال شود. 
۴- دوره‌های HBX COURSES دوره‌هایی هستند که توسط HARVARD BUSINESS SCHOOL ارائه می‌شوند. این دوره‌ها دانشجویان را با مهارت‌های مدیریت حرفه‌ای آشنا می‌کند.
۵- بعضی از دوره‌های این سیستم، چند هفته یا چند ماه به طول می انجامد. مثل دوره Navigation که ۸ هفته طول می‌کشد و هزینه ۱۵۰۰ دلاری دارد. این دوره توسط یکی از اساتید دانشگاه هاروارد،  Michael Wheelerتدریس می‌شود. 

توجه داشته باشید که اگر دوره‌ای مورد علاقه‌ شما بود و برای ثبت نام در دوره نیاز به پرداخت ارزی آنلاین داشتید، درخواست خود را با کارشناسان مجموعه‌ی خدمات ارزی پیمنت۲۴ مطرح کنید تا پرداخت شما در سریع‌ترین زمان ممکن انجام بگیرد. هر نوع سوال درباره‌ دوره برای شما پیش آمد، از طریق دسترسی‌های ارتباطی سیستم آموزشی هاروارد مطرح کنید تا به طور شفاف، در جریان روند برگزاری کلاس و احتمال صدور مدرک پایان دوره قرار بگیرید. 
کد N1633950