در سفر به تایلند کجاها برویم و چه کارهایی انجام دهیم!!

تور تایلند,تور بانکوک,قصرشیرین

بانکوک همواره سرآغاز برنامه های سفر بسیاری از بازدید کنندگان از تایلند است و در عین حال که شهری مدرن است، دارای میراث فرهنگی غنی نیز می باشد.

در تایلند بیشترین بازدید کننده مربوط به گرند پالاس می باشد، جایی که مجموعه ای از ساختمان های تزئین شده و بناهای تاریخی است. این مکان خانه ی معبد وات فرا كايو است و یکی از مقدس ترین معابد تایلند است که در خانه های زمرد بودا است.  دیگر جاذبه های فرهنگی  تایلند شامل وات پو، وات آرون و خانه جیم تامپسون است اما این ها تنها بخشی از مناظری است که شما می توانید از آنها بازدید کنید.

پایتخت های سابق  سیام، آیوتایا و سوختاهی، باعث شده تا گردشگران علاقه مند به تاریخ تایلند در این مکان ها توقف کنند. در استان های شمالی زندگی مردم عشایری منحصر به فرد است ، که ضمن بازدید از این بخش ها  می توانید کوهپیمایی هم کنید. برای کسانی که علاقه مند به تاریخ هستند، کانچانابوری مناظر بسیاری که  مربوط به جنگ جهانی دوم است را در خود جای داده است. پلی بر  روی رودخانه کوای، توسط فیلمی به همین نام،  محبوب شد.

سواحل و جزایر
سواحل و جزایر تایلند میلیون ها نفر بازدید کننده در سال از سراسر جهان جذب خود می کند.هوآهین  قدیمی ترین ساحل در تایلند است که ، توسط پادشاه راما هفتم درسال 1920 در راه فرار از بانکوک کشف کرد. مجمع الجزایر چومپون یک گزینه مناسب برای توریست ها می باشد. استان کرابی نقاط زیبای گردشگری زیادی دارد، از جمله آئو نانگ و رای له و سواحل طلایی طولانی کو لانتا. کو فی فی، که  به جزیره بهشت واقعی مشهور است و از زمان انتشار فیلم ساحل در سال 2000 دستخوش تغییرات زیادی شده است. کوع فا نگن بهترین  و زیباترین و در عین حال توسعه یافته ترین سواحل را داراست.
کو چانگ یکی از این سواحل است که کمی شبیه ساموئی بوده است.این مکان برای افرادی که تنها با یک کوله پشتی سفر می کنند  مناسب است البته محل های اقامتی با قیمت های متنوع وجود دارد.
اگر به دنبال سواحلی آرام و کم جمعیت می باشید کوکوت با وجود دشواری در گشتن , گزینه خوبی خواهد بود. 
کوسامت نزدیک ترین جزیره ساحلی به بانکوک است، و سواحل شمالی آن کاملا توسعه یافته و هتل ها در تعطیلات آخر هفته و تعطیلات عمومی در این جزیره کاملا پر است.

مناظر طبیعی
در حالی که مناظر طبیعی تایلند به اندازه مالزی و یا اندونزی، زیبا نیستند اما جنگل های استوایی این کشور هم در زیبایی بی نظیر هستند.کائو یای اولین پارک ملی تایلند است که در موقعیتی نزدیک به بانکوک قرار دارد. انواع حیوانات در این پارک نگهداری می شوند. ببر وحشی و فیل ، گیبون، آهو، و گونه های نادری از پرندگان در این پارک هستند که پیشنهاد می کنیم دیدن آنها  را از دست ندهید. کارهایی که در تایلند باید انجام دهید : 

ماساژ
در تایلند ، ماساژ بیشترین استفاده را به عنوان درمان فیزیکی دارد. این شکل درمان برسنت  کشورهای همسایه از جمله هند و چین نیز تاثیر گذاشته است . ماساژ در این کشور پایه های فلسفی و روان شناختی دارد. به طور خاص، برای تایلندی ها ماساژ ترکیبی از رفلکسولوژی، طب فشاری، و یوگا  است که کمک به یکی از روش های همه جانبه  ای می کند که کمک به  عضلات و کاهش درد می کند.
برای کسانی که درک درستی از ماساژتایلندی دارند جلساتی به طور منظم در حال انجام  است. این کار کمک به کاهش استرس و تنش، خلق و خوی فرد ، بازگرداندن حس تعادل به زندگی ، و تقویت و جوانی تن و بدن فرد می شود. 

غواصی
تایلند کشوری به اندازه کافی بزرگ است که  به شما این امکان را می دهد که در فضای باز شنا کنید, تفریح کنید.کوتائو در تایلند این روزها در حال تبدیل شدن به یکی از بزرگترین مراکز غواصی جهان است. در حالی که پارک ملی دریایی  آنگ تونگ  در نزدیکی جزیره ساموئی و جزایر Similan سیمیلیان جمعیت  زیادی را جذب  کند. یکی از جدیدترین نقاط گرم  برای غواصی کو لیپ ، یک جزیره کوچک است که با صخره های بزرگ و سواحل دست نخورده ، شگفت انگیز و خیره کننده برای غواصی جای مناسبی است. تقریبا در هر ساحلی می توان غواصی کرد ، اما صخره های مرجانی جزایر سیمیلان بسیار ارزشمند است.

گلف
گلف اولین بار در طول سلطنت شاه راما یک صد سال پیش  به تایلند رسید. برای اولین بار اشراف زادگان و مقامات بالا گلف بازی کردند ، اما از آن پس، همه چیز قطعا تغییر کرده است. در طول دهه گذشته، محبوبیت گلف در تایلند بیشتر شده است. 

بوکس
بوکس محبوب ترین ورزش در تایلند است که به عنوان هنرهای رزمی ملی تایلند در نظر گرفته شده است. بوکس یک ورزش رزمی است که جسم و روان آدمی  در مبارزه دخیل است.

آژانس هواپیمایی قصر شیرین ارائه دهنده منتخب بهترین تورهای تایلند مفتخر است تا شما را در این سفر همراهی کند.
کد N1630203