گالری «فردا» از فردا میزبان آثار اصغر کفشچیان‌مقدم و شاگردان

موسیقی و هنرهای تجسمی,گالری فردا

نمایشگاه آثار اصغر کفشچیان‌مقدم و شاگردانش فردا در نمایشگاه «پیک. آن جوانان» افتتاح می‌شود.

به گزارش ایلنا، اصغر کفشچیان‌مقدم مدرس دانشگاه آثاری از خود و ۲۳ دانشجویش را در این نمایشگاه ارائه می‌دهد.

در نمایشگاه یاد شده حدود ۵۰ اثر نقاشی از مارال اردلان، پانیذ امین سلماسی، سیده شیما ایمانی، قاسم بخشی، مهسا بصیر، مرسده بهزاد نبوی، وحید پوریزدان پناه، منیره حقانی‌پور، مجید حمزه‌لو، لیلا خادم شریف، ابراهیم ربانی خیرخواه، مهیا رضایی، نسرین زنگنه، هستی سید لطفعلی، آزاده سیفی، صدیقه سهراب‌پور، الهام شریفی سالکویه، الیشا شعفی، نسیبه صادق‌نژاد، مژگان کاظمی، فرزانه کنگرانی‌فراهانی، سهیلا هوشمندفر و آیلار هوفر و نیز سه اثر از اصغر کفشچیان‌مقدم به نمایش درخواهد آمد. انتخاب این آثار براساس نظر کفشچیان مقدم بوده است.

در توضیح این نمایشگاه آمده است: نمایشگاه نقاشی «پیک. آن جوانان» گزیده‌ای از آثار هنرجویان مقطع کارشناسی ارشد رشته نقاشی دانشگاه آزاد است که اهدافی همچون بروز قابلیت‌های فردی در تجلی احساس، تخیل و اقتباس را دنبال کرده‌ است.

این آثار در روندی  آموزشی مراحلی آفرینش‌گری خود را طی کرده که می‌تواند نمایشی از باور، ذوق و توان فردی با گویش‌های متنوع باشد که در مسند انتخاب‌هایی آنی و هدفمند به منصه ظهور رسیدند و البته هیچ داعیه‌ای از هیچ ندارد. باشد که دانش آموختگان شایسته مقام هنر باشیم.

این نمایشگاه از ۲۴ تا ۳۰ دی ماه از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری «فردا» به نشانی خیابان کریمخان زند، زیر پل کریمخان، خیابان حسینی، کوچه اعرابی ۶، شماره ۲، واحد ۲ میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.

کد N1601800