Redstation یکی از فعالان دنیای میزبانی وب

میزبانی وب,دامنه,خدمات رایانش ابری,سرور اختصاصی,اجاره سرور,خرید دامنه,ریسلری,Payment24

Redstation یکی از برترین دیتا سنترهای انگلستان است که خدمات گسترده و تخصصی فناوری اطلاعات را در سطحی جهانی به مشتریانش ارائه می‌کند.

برخی از کاربران ایرانی و بسیاری از وب‌سایت‌های پربیننده اینترنت بعضا از مشتریان وب‌سایت RedStation.com هستند که از شرکت های انگلیسی فعال در عرصه خدمات اینترنتی و فناوری اطلاعات (ICT SOLUTIONS) به شمار می‌رود. این شرکت، نمایندگی سرورهای معتبر را در اختیار داشته و می‌توانید از خدمات متنوع آن در زمینه تجارت الکترونیک و بازاریابی و طراحی وب استفاده کنید. 

وب‌سایت  RedStation.com
ایستگاه قرمز یا redstation ، با نام دامنه‌ی جذابی که دارد در واقع یکی از ارائه دهندگان خدمات میزبانی وب‌ و ثبت دامنه است. این وب‌سایت هم برای END USER و هم برای مراکز RESELLER خدمات متنوع و مجزایی ارائه می‌کند.
شرکت Redstation همکار شرکت Nvidia است و این همکاری باعث شده تا زیر ساخت‌های فنی لازم را برای ارائه‌ی خدمات در اختیارش قرار داده باشد و بتواند خدمات مطلوبی را ارائه دهد. یکی از نقاط قوت Redstation بخش رایانش ابری (Cloud Computing) این شرکت است که با کیفیت بالای میزبانی وب همراه شده تا ایستگاه مناسبی برای وب‌سایت‌های خبری یا مجموعه‌هایی با تراکنش اطلاعاتی بالا فراهم کند.
دیتا سنترهای قدرتمند این شرکت که به تجهیزات پیشرفته‌ی مخابراتی و دیجیتالی مجهز هستند در شهرهای لندن، منچستر، ناتینگهام و گلاسکو قرار دارند. تمام این سرور‌ها با استفاده از یک رینگ فیبر نوری اختصاصی طراحی و راه اندازی شده‌اند. به همین دلیل Redstation می‌تواند خدمات متنوع میزبانی سرور خود را بدون واسطه در اختیار طیف‌ گسترده‌ای از مشتریان قرار دهد.

سیستم های Bare Metal Cloud
با خدمات شرکت Redstation می‌توانید توان کامل یک سرور اختصاصی را در اختیار داشته باشید که در فرم یک ماشین مجازی عمل می‌کند. این موضوع سبب می‌شود که شما سرعت بسیار بالاتری برای مدیریت میزبانی وب‌سایت خود در اختیار داشته باشید و در نتیجه انعطاف‌پذیری بالایی برای ارتقا یا کاهش سیستم خواهید داشت. 
توجه داشته باشید که یکی از بزرگ‌ترین مشکلات سرور اختصاصی این است که شما به سادگی نمی توانید اقدام به ارتقا منابع سخت افرازی آن و به طور خاص ارتقا فضای ذخیره سازی نمایید. توسط سیستم ابری Bare Metal Cloud که توسط شرکت RedStation.com ارائه می‌شود شما قادر خواهید بود تا با قابلیت ایزولیشن یک سرور اختصاصی را در اختیار بگیرید. 
اگر در آینده به دنبال راه اندازی پرتالی در زمینه پخش فایل های صوتی، تصویری، ویدئویی در اینترنت بودید، به یاد داشته باشید که سرویس‌های Bare Metal که توسط Redstation.com ارائه می‌شود، یک انتخاب خوب و کم هزینه خواهد بود. 

راه حل های اینترنتی
علاوه بر خدمات سخت افزاری حرفه‌ای، تخصصی و گسترده‌ی REDSTATION.COM می‌توان به خدمات آی تی آن نیز اشاره کرد که می‌تواند مورد استفاده استارت آپ‌ها و حتی وب‌سایت‌های خبری، عمومی و پر بیننده‌ی کشور قرار بگیرد. خدمات هوش تجاری و تحلیل هوشمند از جمله خدمات این شرکت به شمار می‌رود.تحلیل اطلاعات فنی و بررسی وضعیت جاری با ماموریت‌های آینده از نظر ترافیک و بار و مقولات بازدید کاربران از کشورهای مختلف دنیا،‌ مقولاتی است که همواره مد نظر وب مسترها قرار دارد. 

خدمات AWS
خدمات AWS نیز از جمله خدماتی است که این شرکت در اختیار مشتریان بزرگ قرار می‌دهد تا در وقت و هزینه‌های سرمایه‌گذاری خود صرفه جویی کنند. مجموعه‌ای از خدمات وب هستند که شرکت آمازون بر روی بستر ابری خود و از طریق اینترنت به عموم ارائه می‌کند. این سرویس‌ها، زیر ساخت‌های فناوری اطلاعات را به صورت سرویس‌های انعطاف‌پذیری به مشتریان اجاره می‌دهد که سرویس REDSTATION.COM در واقع یکی از ارائه دهنده‌های این چنین خدمات (AWS) به شمار می رود. 

سرورهای مناسب طراحی بازی‌های آنلاین
اگر دوست دارید در آینده‌ی نزدیک، خدمات بازی آنلاین را در اختیار میلیون‌ها کاربر معتاد به بازی‌های اینترنتی ایران و جهان ارائه کنید. به شما پیشنهاد می‌کنیم خدمات ایستگاه قرمزی‌ها در حوزه‌ی سرورهای اختصاصی برای وب‌سایت‌های بازی را حتماً بررسی کنید. 

خدماتی که در وب‌سایت‌ redstation.com ارائه شده است، ‌از طریق خدمات پرداخت ارزی وب سایت payment24.ir قابل سفارش و خرید هستند. بنابراین شما می‌توانید پس از مشاوره با کارشناسان پیمنت۲۴ با استفاده از خدمات آن ها از سرویس‌های ارائه شده در وب‌سایت redstation.com استفاده کنید.
کد N1592704