هیأت رئیسه خانه احزاب با معاونت سیاسی وزارت کشور دیدار کرد

دبیر خانه احزاب اعلام کرد: جلسه مشترکی میان هیأت رئیسه خانه احزاب با معاونت سیاسی وزارت کشور برگزار شد.

محمد تبرائی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: امروز (چهارشنبه) اعضای هیأت رئیسه خانه احزاب با آقای مقیمی معاونت سیاسی وزارت کشور، دیدار کردند. محورهای مختلفی برای بحث کردن مطرح شد و در مورد آن گفت‌وگو کردیم.

وی ادامه داد: بحث رونمایی از منشور اخلاقی رقابت‌های انتخاباتی با ایجاد کارگروه مشترکی میان هیأت رئیسه خانه احزاب و معاونت سیاسی وزارت کشور،‌ مطرح شد که این منشور تا ماه‌های آینده تدوین می‌شود و در ‌آستانه انتخابات رونمایی خواهد شد.

این فعال حزبی تصریح کرد: همچنین بحث مذاکره و رایزنی با وزیر کشور برای برپایی کمیته نظارت احزاب بر انتخابات مانند سال‌های گذشته مطرح شد. از طرف دیگر درباره برپایی خانه احزاب استانی با توجه به استقبال احزاب‌ فعال در استان‌ها صحبت شد و قول همکاری استانداری‌ها در این رابطه کسب شد.

تبرائی در پایان خاطرنشان کرد: هفته آینده با شهردار تهران آقای قالیباف جلسه‌ای داریم تا درباره مکان استقرار خانه احزاب صحبت کنیم. همچنین همایشی فصلی در 8 بهمن‌ماه برگزار خواهیم کرد و امیدواریم که سران سه قوه در آن حضور داشته باشند تا درباره برگزاری انتخابات سالم با یکدیگر گفت‌وگو کنند.

انتهای پیام

کد N1095450