موحدی کرمانی مرجع سیاسی جمعیت حامیان انقلاب اسلامی شد

انتخابات,اصولگرايان,انتخابات مجلس,انتخابات مجلس دهم,انتخابات مجلس خبرگان پنجم

آیت الله محمد علی موحدی کرمانی امام جمعه موقت تهران و رئیس شورای ائتلاف اصولگرایان مرجع سیاسی جمعیت حامیان انقلاب اسلامی شد.

به گزارش گروه دریا فت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از روابط عمومی جمعیت حامیان انقلاب اسلامی، این رویداد در پی درخواست علی کیهانیان دبیرکل جمعیت حامیان انقلاب اسلامی و موافقت آیت الله موحدی کرمانی صورت گرفت.

دبیرکل جمعیت حامیان انقلاب اسلامی پس از موافقت این درخواست خطاب به رئیس شورای ائتلاف اصولگرایان گفت: حمایت از ولایت تنور نشین می خواهد و ما تنورنشین ولایت هستیم و به حول و قوه الهی در این زمینه از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

کیهانیان در نامه ای خطاب به آیت الله موحدی کرمانی از وی خواسته بود با توجه به سوابق درخشان وی درعرصه های مختلف انقلاب اسلامی و حمایت از ولایت بعنوان مرجع سیاسی شورای عالی جمعیت حامیان انقلاب اسلامی ایفای نقش کند.

دبیرکل جعیت حامیان انقلاب اسلامی همچنین در نامه خود با تاکید بر اینکه با احیای خانه احزاب گامی عملی به سوی توسعه سیاسی برداشته شده ، پیشنهاد کرد: مجلس شورای دبیران کل احزاب و تشکلهای اصولگرا تشکیل و هیأت رئیسه آن انتخاب شود و در رأس آن نیز شورای عالی با حضور روحانیت وفقها قرار بگیرد تا ضمن برقراری سیستم مناسب تشکیلاتی از ورود و خروج بی رویه و غیر منطقی جلوگیری شده و تداوم آن نیز مختص فصل انتخابات نباشد.

وی همچنین بیان کرده است: جمعیت حامیان انقلاب اسلامی بر حسب ضرورت و احساس مسئولیت، همسویی و همگرایی خود را با شورای فقها و شورای ائتلاف همگرایی اصولگرایان اعلام کرده و درجهت تصمیمات اتخاذ شده جمعی حرکت و همکاری خواهد کرد و حسب دستور آیت الله موحدی کرمانی نسبت به انجام هماهنگی ها و برگزاری جلسات پیرامون این موضوع ، اقدامات لازم را انجام خواهد داد.

انتهای پیام

کد N1093862