نتانیاهو: باید خود را برای مرحله فروپاشی تشکیلات خودگردان آماده کنیم

نتانياهو

نخست وزیر رژیم اشغالگر قدس در جریان نشست کابینه امنیتی این رژیم تاکید کرد که تل‌آویو باید خود را برای فروپاشی احتمالی تشکیلات خودگردان فلسطین آماده کند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از روزنامه صهیونیستی "هاآرتص"، بنیامین نتانیاهو در جریان جلسه روز یکشنبه کابینه امنیتی خاطرنشان کرده است که تا هر جایی که ممکن است باید جلوی فروپاشی تشکیلات خودگردان را گرفت، اما در عین حال، رژیم صهیونیستی باید خود را برای مرحله فروپاشی احتمالی این تشکیلات آماده کند.

روزنامه هاآرتص تاکید کرد که کابینه امنیتی و سیاسی رژیم صهیونیستی 2 نشست ویژه برای بررسی احتمال فروپاشی تشکیلات رام الله به خاطر تیرگی روابط سیاسی، تشدید اوضاع امنیتی و بحران اقتصادی در کرانه باختری و نیز بحران سیاسی در عرصه رهبری تشکیلات خودگردان تشکیل داده است.

نخست وزیر رژیم اشغالگر قدس همچنین تاکید کرد که پلیس و سرویس‌های امنیتی رژیم صهیونیستی از تمام توان و امکانات خود برای بازداشت "نشأت ملحم" مجری عملیات تل‌آویو استفاده خواهند کرد.

بنیامین نتانیاهو در آغاز نشست روز دوشنبه حزب لیکود تاکید کرد که نظامیان ارتش و عناصر پلیس صهیونیستی به صورت شبانه روزی برای بازداشت مجری عملیات تل آویو تلاش می کنند.

نتانیاهو با رد انتقادات صورت گرفته از عملکرد دولت خود در مقابله با ناآرامی‌ها و درگیری‌های اخیر مدعی شد که این انتقادات با واقعیت همخوانی ندارد.

وی همچنین مدعی شد که هیات دولت بودجه هنگفتی را برای رفع شکاف و فاصله طبقاتی میان مناطق عرب نشین و یهودی نشین تصویب کرده است.

گفتنی است که ناکامی پلیس و سرویس‌های امنیتی رژیم صهیونیستی در بازداشت نشأت ملحم مجری عملیات روز جمعه گذشته در خیابان دیزنکوف در شهر تل‌آویو انتقادات گسترده محافل صهیونیستی از این نهادها و نیز دولت بنیامین نتانیاهو را به دنبال داشته است.

انتهای پیام

کد N1093508