غریبانی:

شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در روزهای آتی لیست‎های استانی را اعلام خواهد کرد

انتخابات,انتخابات مجلس دهم,انتخابات مجلس خبرگان پنجم

دبیرکل انجمن اسلامی مهندسان از اعلام‌شدن لیست‎های استانی اصلاح‎طلبان در روزهای آتی خبر داد.

علی‎محمد غریبانی در گفت‎وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان اینکه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در هر استان، مسئولیت انتخاب کاندیداهای اصلاح‌طلب را در حوزه‎های انتخابیه بر عهده دارد، اظهار کرد: این شورا تا چند روز آتی لیست خود را در هر استان اعلام خواهد کرد.

وی افزود: خوشبختانه در جبهه اصلاحات و در تمام استان‎ها یک اجماع قابل قبول وجود دارد و اصلاح‌طلبان هر استان در قالب شورای هماهنگی همان استان، مسئولیت انتخاب کاندیداهای مورد نظر جبهه اصلاحات را برعهده دارند و هیچ گروهی از تهران نمی‎تواند با دیگر نقاط کشور برخوردی قیم‎‌مآبانه داشته باشد.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب با بیان اینکه تلاش کرده‌ایم تا با دیدی بازتر، شرایط را برای حضور بانوان و جوانان در لیست‎های انتخاباتی فراهم آوریم، گفت: در هر حوزه انتخابیه که بانوان اصلاح‌طلب کاندید شده بودند، اولویت به آنها داده‎ شده است مگر آنکه فرد شاخصی در آن حوزه نامزد شده باشد.

وی ادامه داد: احساس می‎‎کنم با توجه به اینکه جریان اصلاحات در جامعه نسبت به سایر جریان‎ها موقعیت مطلوب‎تری دارد و با عنایت به اینکه مطالباتی که مردم دارند، همواره مورد توجه جبهه اصلاحات بوده است، جریان اصلاحات در انتخابات آتی موفق عمل خواهد کرد.

انتهای پیام

کد N1093497