غریبانی:

شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در روزهای آتی لیست‎های استانی را اعلام خواهد کرد

انتخابات,انتخابات مجلس دهم,انتخابات مجلس خبرگان پنجم

دبیرکل انجمن اسلامی مهندسان از اعلام‌شدن لیست‎های استانی اصلاح‎طلبان در روزهای آتی خبر داد.

علی‎محمد غریبانی در گفت‎وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان اینکه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در هر استان، مسئولیت انتخاب کاندیداهای اصلاح‌طلب را در حوزه‎های انتخابیه بر عهده دارد، اظهار کرد: این شورا تا چند روز آتی لیست خود را در هر استان اعلام خواهد کرد.

وی افزود: خوشبختانه در جبهه اصلاحات و در تمام استان‎ها یک اجماع قابل قبول وجود دارد و اصلاح‌طلبان هر استان در قالب شورای هماهنگی همان استان، مسئولیت انتخاب کاندیداهای مورد نظر جبهه اصلاحات را برعهده دارند و هیچ گروهی از تهران نمی‎تواند با دیگر نقاط کشور برخوردی قیم‎‌مآبانه داشته باشد.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب با بیان اینکه تلاش کرده‌ایم تا با دیدی بازتر، شرایط را برای حضور بانوان و جوانان در لیست‎های انتخاباتی فراهم آوریم، گفت: در هر حوزه انتخابیه که بانوان اصلاح‌طلب کاندید شده بودند، اولویت به آنها داده‎ شده است مگر آنکه فرد شاخصی در آن حوزه نامزد شده باشد.

وی ادامه داد: احساس می‎‎کنم با توجه به اینکه جریان اصلاحات در جامعه نسبت به سایر جریان‎ها موقعیت مطلوب‎تری دارد و با عنایت به اینکه مطالباتی که مردم دارند، همواره مورد توجه جبهه اصلاحات بوده است، جریان اصلاحات در انتخابات آتی موفق عمل خواهد کرد.

انتهای پیام

کد N1093497

خواندنی از سراسر وب