رئیس ستاد انتخابات لرستان:

وجود سلایق سیاسی در بین تایید صلاحیت شدگان نویدبخش انتخاباتی حماسی است

رئیس ستاد انتخابات لرستان از پایان رسیدگی به صلاحیت کاندیداهای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در هیات‎های اجرایی استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، سید سعید شاهرخی در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه حضور کاندیداهای مختلف از همه سلایق سیاسی در بین تاییدشدگان می‎تواند نویدبخش انتخاباتی بسیار پرشور و حماسی در استان باشد، افزود: کار بررسی کاندیداها در هیات‎های اجرایی به پایان رسید و نتایج آماده ارسال به هیئت نظارت استان است.

وی با بیان اینکه ۷ نفر از کاندیداها قبل از اعلام نتایج رسیدگی هیات‎های اجرایی به صلاحیت‎ها از کاندیداتوری انصراف دادند، اظهار کرد: از ۳۰۰ کاندیدای این دوره از مجلس شورای اسلامی، تعداد بسیار اندکی توسط هیئت‎های اجرایی رد صلاحیت شده‏‎اند.

رئیس ستاد انتخابات لرستان با بیان اینکه از امروز هیات‎های نظارت کار رسیدگی به ‎صلاحیت‎ها را شروع خواهند کرد اظهار امیدواری کرد که فرصت برابر برای همه گروه‎های سیاسی و همه دلسوزان نظام مقدس جمهوری اسلامی جهت حضور در عرصه انتخابات فراهم شود.

وی با تاکید بر لزوم رعایت ‎بی‎طرفی توسط تمام عوامل اجرایی و نظارت، گفت: با اطمینان بخشی به مردم و تبیین سیاست‎های مبتنی بر سلامت و صحت انتخابات، شاهد حماسه‎ای بزرگ و حضوری تاریخی در انتخابات ۷ اسفند خواهیم بود.

انتهای پیام

کد N1093354