قطعنامه پایانی تجمع‌کنندگان تهران علیه آل‌سعود؛

پایان عمر سعودی‌ها نزدیک است/ایران مسامحه با شیطان را بر نمی‌تابد

سیاسی

در قطعنامه پایانی تجمع مردم تهران در میدان امام‌ حسین(ع) بر علیه جنایات آل‌سعود آمده است: دل‌ خون و چشم پر از اشک ایرانیان، مسامحه با شیطان را دیگر برنمی‌تابد.

به گزارش خبرنگار مهر، تجمع خودجوش مردم، دانشجویان و طلاب تهرانی در اعتراض به اعدام آیت‌الله شیخ نمر توسط رژیم آل‌سعود عصر امروز با صدور قطعنامه‌ای در میدان امام‌ حسین(ع) تهران پایان یافت.

متن قطعنامه به شرح ذیل است:

«در روزهای گذشته در میان ناباوری جهان با خبری مواجه شدیم که قلب هر آزاده‌ای را بر هم می‌فشارد. خبر مجاهد فی‌‌سبیل‌الله و رهبر شیعیان و آزادگان مظلوم عربستان آیت‌الله نمر باقر النمر در حالی منتشر می‌شد که بغض در گلوی هر ایرانی دیگر به فریاد و اراده‌ای شدید برای نابودی رژیم دست‌نشانده منحوس و پلید سعودی تبدیل شده بود.

رژیم مرتجع آل‌سعود، خباثت‌های فراوانی در عمر حیات ننگین خود نسبت به ایران اسلامی مرتکب شده است. حمایت از صدام جنایتکار در طول هشت سال جنگ تحمیلی، کشتار وحشیانه زائران خانه خدا در سال 66، کشتار حجاج در منا و تجاوز به دو نوجوان ایرانی و چوب حراج زدن به قیمت نفت و تربیت پرورش تروریست‌ها برای ناامن کردن ایران اسلامی و خوش‌خدمتی به استکبار، تنها مشتی از این خروار است.

پرونده رژیم آدم‌کش و تروریست‌پرور آل‌سعود در نزد ملت‌های منطقه و جهان هم سیاه است. از همدستی با رژیم سفاک صهیونیستی در قتل عام مردم مظلوم غزه تا آدم‌کشی آشکار و بی‌پرده در سوریه، بحرین، یمن و حجاز، این روزها هم با قتل عام مردم مظلوم یمن و نیجریه، روی همه جنایتکاران تاریخ از جمله صهیونیست‌های کودک‌کش را سفید کرده است.

در کنار سکوت وقاحت‌بار مدعیان حقوق بشری و حکام دست‌نشانده کشورهای اسلامی، کار شیوخ وحشی سعودی را به جایی رسانده که بی‌پروا دست به اعدام علنی و سیستماتیک رهبران دینی می‌زنند.

آخرین تیر ترکش اسلامِ آمریکایی برای جلوگیری از شکل‌گیری تمدن نوین اسلامی با محوریت ایران اسلامی و نفوذ امواج بیداری اسلامی در میان ملت‌های منطقه و جهان، شهادت مظلومانه شیخ باقر النمر رهبر مردمی عربستان سعودی است.

تیری که پیش از این در این نقاط مختلف دنیا از جمله لبنان، سوریه، عراق، نیجریه و حتی کشورمان بارها آزموده شده و نشان داده در مقابل بیداری ملت‌های منطقه هیچ‌گاه جوابگو نبوده و نیست.

شکست‌های اسلام آمریکایی به رهبری آمریکا و پیاده‌نظامی آل‌سعود و  آل‌یهود در نقاط مختلف جهان فراوان است. از فلسطین اشغالی و لبنان و سوریه گرفته تا نیجریه و کشورهای آمریکای لاتین و البته ایران.

بیش از سه دهه از پیروزی انقلاب اسلامی گذشته اما چهره سیاستمداران آمریکایی و پیاده‌نظامشان در محور غربی، عربی و عبری دیگر مانند سال‌های قبل نیست.‌ حالا نه نظم نوینی که آمریکایی‌ها آن را با جنگ خلیج‌فارس کلید زده بودند، تحقق یافته و نه از دهکده جهانی که قرار بود آمریکا کدخدایش باشد، خبری است.

گذشته از مشکلات و نابسامانی‌های فراوان داخلی آمریکا و پادوهای عربی و عبری‌شان امروز تقریباً در هیچ کجای دنیا تحولات مطابق با میل و خواسته واشنگتن پیش نمی‌رود.

در سوی مقابل ایران اسلامی است که سنگرهای به غنیمت گرفته جهان اسلام از سوی قدر‌ت‌های استکباری را که به دست‌نشاندگان منطقه‌ای آنان نظیر آل‌سعود و آل‌خلیفه و سایر حکام نیابتی واگذار شده است، یکی پس از دیگری فتح می‌کند.

امروز امواج بیداری اسلامی از شرق و غرب عالم فراگیر شده و می رود تا تمدن نوین اسلامی را در آینده‌ای نزدیک تحقق ببخشد. در این پیچ تاریخی حساس، زمان آن رسیده است که انبوه دلمان را با انتقام از این حرام‌زدگان استکبار و رژیم قرون وسطایی و دست نشانده آل‌سعود برطرف کنیم.

آیا همین فجایع کافی نیست تا سران کشورهای اسلامی به خود آمده و بساط این حاشیه امنِ ظالمانه را برچینند؟ گرچه مسلمان و سیاستمداران و حکام کشورهای اسلامی مدت‌ها است که ناامید شده‌اند.

اما زمان آن رسیده است تا مجاهدین مستضعف و خون دل خورده شیعی و سنی در سرزمین مادری مسلمین و علمای روشن‌‌ضمیر و شجاع جهان اسلام، حلقه‌های مبارزه علیه این رژیم خبیث شیطانی را به مانند حلقه‌های مقاومت علیه رژیم صهیونیستی چنان به هم متصل کنند تا همچون زنجیری از عدالت، آویزه‌ای برای اعدام حاکمان ظالم حجاز و زمینه‌ساز فردای روشنی در جهان شود که ائمه معصوم(ع) آن را پیشاپیش با ظهور حضرت مهدی (عج) وعده داده‌اند.

حکام آل‌سعود باید بدانند که امروز نزد ملت‌های ایران و ملت‌های آزاده جهان، منفورترین و محکوم‌ترین حکام منطقه هستند. اگر در نزد ملت‌های منطقه و جهان، رژیم صهیونیستی غاصب، قبله اول مسلمانان است، حکام آل‌سعود این وارثان ابوسفیان و ابو‌لهب و این رهروان راه یزید، نیز غاصب قبله دوم مسلمانان هستند.

آل‌سعود، این شجره خبیثه آمریکایی و صهیونیستی باید به مانند آل‌یهود منتظر قیام فراگیر در نقاط گوناگون عالم علیه خود باشد و بداند که این تازه نقطه آغازی است که پایان عمر ننگین و سراپا خیانت و جنایت این رژیم را رقم زده و دست و پا زدن دیوانه‌وار قطعاً فرو رفتن بیشتر در این باتلاق را به همراه خواهد داشت.

بدیهی است از سران غرب‌ زده عثمانی و شیوخ بی‌شخصیت خلیج‌فارس که دستشان در خون شیخ نمرها آلوده است، نمی‌توان انتظاری داشت، اما دل خون و چشم پر از اشک ایرانیان دیگر مسامحه با شیطان را برنمی‌تابد. بر این اساس لازم است دستگاه دیپلماسی دولت جمهوری اسلامی، صرف‌نظر از قیل و قال‌های به اصطلاح دیپلماتیک، مجموعه‌ای از اقدامات عملی مقتضی را سامان دهد».

 

 

 

 

کد N1092402