مدیر کل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان:

اعدام شیخ نمر برگ دیگری بر پرونده سیاه آل‌سعود افزود

مدیر کل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: اقدام شتاب‌زده رژیم آل‌سعود در اعدام شیخ نمر نشان دهنده شکست‌های پی در پی در سیاست‌های مداخله‌جویانه آنها در کشورهای یمن، سوریه و عراق است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه سیستان و بلوچستان، حجت‌الاسلام عیسی بزمانی با اشاره به اینکه این اقدام غیرانسانی، غیردموکراتیک و قرون وسطایی تلقی می‌شود، افزود: عربستان با اطاعت از کشورهای مدعی دموکراسی نظیر آمریکا در حمایت از تروریسم و حمله به یمن جنایات زیادی را مرتکب شده که اعدام شیخ نمر برگ دیگری بر پرونده سیاه آل سعود افزود.

وی بیان کرد: اعدام شیخ نمر نقطه عطفی برای گسترش انقلاب‌ مردمی در عربستان است.

بزمانی با اشاره به این که آل سعود از گروه‌های تکفیری و تروریستی حمایت می­‌کند، اظهار کرد: ناکارآمدی و شکست طرح‌ها و از دست دادن وجهه اولیه آل سعود، آنها را به سوی انجام برخی کارهای خودسرانه و بدون عقلانیت سوق می‌دهد که اعدام شیخ نمر نمونه بارز این لجام گسیختگی است.

این مقام مسئول با اشاره به این که حکم اعدام شیخ نمر کاری خود سرانه و بدون عقلانیت و برای توجیه شکست‌های آل سعود است، تصریح کرد: اعدام شیخ نمر ماهیت پلید آل سعود را آشکار و عدم پایبندی آنها به آموزه‌های قرآنی و دینی را ثابت کرد و در برابر انجام آن تاوان گزافی پرداخت خواهند کرد.

وی خاطرنشان کرد: این اقدام رژیم آل‌سعود آنها را در جهان اسلام منزوی کرده و باعث می‌شود شعله‌های این آتش، حکومت آل‌سعود را در خود ببلعد.

انتهای پیام

کد N1091991