۰

آغاز فعالیت انتخاباتی جبهه مردمی جهادگران ایران اسلامی

  • ۱۱بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

دبیرکل جبهه مردمی جهادگران ایران اسلامی، گفت: این جبهه در پارادایم فرهنگ جهادی و با شعار ولایت‌پذیری، اخلاق اسلامی و حرکت جهادی فعالیت خود را برای انتخابات پیش‌رو آغاز کرده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، وهاب عزیزی صبح امروز با اعلام این خبر اظهار کرد: این جبهه متعلق به فرزندان نظام است که به فرهنگ جهادی اعتقاد دارند و از کسانی که قانون اساسی، رهبر انقلاب، ‌وحدت و مردم را قبول دارند در انتخابات پیش رو حمایت می‌کنند.

وی با بیان اینکه این جبهه وابستگی جناحی ندارد، اظهار کرد: ما جهادگر هستیم و فرهنگ جهادگری مکتبی است که خودش جریان‌ساز است و زیرمجموعه هیچ جریانی قرار نمی‌گیرد برای ما اصلاح‌طلب و اصولگرا تفاوتی ندارد.

عزیزی در ادامه با بیان اینکه تمام مشکلات کشور ناشی از دور شدن از فرهنگ جهاد است، افزود: تب روزافزون پرونده‌های اختلاس و تبانی یکی از نشانه‌های عفونتی است که تهاجم فرهنگی بر پیکره انقلاب تحمیل کرده است و تنها راه درمان آن همان نسخه‌ای است که امام (ره) تجویز کرده‌اند یعنی نهادینه کردن فرهنگ جهاد و ایثار.

دبیرکل جبهه مردمی جهادگران ایران اسلامی در پایان با بیان اینکه این جبهه فعالیت خود را از سال 82 آغار کرده است، گفت: ما لیست اولیه‌ای برای انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی آماده کرده‌ایم و در روزهای آینده این لیست را تکمیل می‌کنیم. ما از تمام کسانی که به فرهنگ جهادی اعتقاد دارند در این انتخابات حمایت می‌کنیم.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.