قائم مقام ستاد اقامه نماز:

آل‌سعود، نام خود را در لیست یاغی‌ترین مخلوقات ثبت کرد

شیخ نمر

قائم مقام ستاد اقامه نماز در یادداشتی با تسلیت شیخ باقرالنمر گفت: آل سعود با کشتن شیخ باقرالنمر نام خود را در لیست یاغی‌ترین مخلوقات ثبت کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در یادداشت محمود مظفر آمده است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

وَمَن یَقْتُلْ مُؤْمِنًا مُّتَعَمِّدًا فَجَزَآؤُهُ جَهَنَّمُ خَالِدًا فِیهَا وَغَضِبَ اللّهُ عَلَیْهِ وَلَعَنَهُ وَأَعَدَّ لَهُ عَذَابًا عَظِیمًا ﴿93﴾

آل سعود با کشتن شیخ باقرالنمر نام خود را در لیست یاغی‌ترین مخلوقات ثبت نمود آنها مومنی را عمدا و با کینه و تعصب جاهلیت به ناحق به قتل رساندند و بزودی دنیا شاهد قصاص خداوند خواهند بود و آل سعود و همه آنانی که در این جنایت سهیم بوده‌اند خود را آماده سنگین‌ترین مجازات و دوری از رحمت و لعنت خداوندی نمایند زیرا که خداوند ذوانتقام هست و عذاب و قهر الهی جدی و شدید است.

نشانه‌ها حکایت از پایان دوران آل سعود است چرا که از علایم وقوع غضب الهی به اوج رسیدن فسق و فجور و جنایات مترفین و مرفهین بزرگان قوم است که باعث سقوط اخلاقی و اجتماعی و بروز جنایاتی همچون کشتار منا و مردم یمن و شیخ نمر می‌شود و عاقبت و حاصل دوستی و تکیه بر ظالمان و کافرانی همچون آمریکا و رژیم صهیونیستی چیزی جز این رفتار و خوی حیوانی نیست.

و امروز معنا و تفسیر آیه فویل للمصلین را می‌فهمیم که چرا خداوند وقتی می‌فرمایند وای بر کافران. وای بر مشرکان. وای بر مکذبین در کنار و ردیف این گروه‌ها می‌گوید وای بر نمازگزاران، مسلمانان و نماز خوانانی که نماز آنان ریاکاری و سرپوشی بر باطن بی ایمان آنان است.

ان‌شاءالله خداوند نمازهای ما را نمازهای موثر و عامل قیام برای خدا و علیه ظالمان و مستکبران نماید همچون امام خمینی(ره) و دانش آموخته مکتب او شیخ نمر که درود و رحمت بیکران خداوند بر او باد.»

انتهای پیام

کد N1091603