۰
احمد پناهیان در تجمع میدان فلسطین:

رفتارهای آل‌سعود به دلیل مخالفت با بیداری اسلامی است

  • ۱۵بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

مسئول نوجوانان هیات رزمندگان اسلام گفت: رفتارهای رژیم آل‌سعود به دلیل مخالفت این رژیم با بیداری اسلامی است و پس از این جریان، هر روز شاهد جنایت‌های بیشتری علیه جریان بیداری اسلامی هستیم.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام احمد پناهیان مسئول نوجوانان عاشورایی هیات رزمندگان اسلام عصر امروز در تجمع دانشجویان و مردم تهران در اعتراض به اعدام شیخ نمر توسط آل‌‌سعود که در میدان فلسطین تهران برگزار شد، طی سخنانی اظهار داشت: حرکت هوشمندانه و بصیر شما امت حزب‌الله به ویژه خانواده شهدا و بسیجیان قانونمدار، نمود پژواک حرکت‌های شهید آیت‌الله شیخ نمر و زکزاکی است.

وی افزود: عربستان سعودی از شدت حقارت و ذلت، فاجعه عظیم منا را آفرید و هفت هزار و ۴۰۰ قربانی از حجاج بیت‌الله حرام گرفت.

پناهیان با بیان اینکه برخی از مسئولان ما با موضع صدر گفتند این حاصل بی‌تدبیری بود؛ در حالی که ما از دستگاه دیپلماسی و دولت می‌خواهیم ادبیات اسلامی در شأن ملت اسلامی و رهبر انقلاب داشته باشیم.

مسئول نوجوانان عاشورایی هیات رزمندگان اسلام تصریح کرد: آقای روحانی در پیام خود این حرکت را غیراسلامی و انسانی اعلام کرد؛ در حالی که خود ایشان مبلغ هستند و بعید می‌دانم درک نکرده باشند این حرکت تنها غیرانسانی و اسلامی باشد، بلکه جنایتی هولناک بود.

پناهیان ادامه داد: فاجعه منا و اعزام شیخ نمر به دستور سرویس‌های جاسوسی آمریکا و اسرائیل از سوی عربستان انجام شده است.

وی رفتارهای رژیم آل‌سعود را ناشی از مخالفت با حرکت بیداری اسلامی عنوان کرد و افزود: پس از بیداری اسلامی، ما هر روزه شاهد جنایت‌های این رژیم علیه حرکات اسلامی هستیم.

مسئول نوجوانان عاشورایی هیات رزمندگان اسلام با بیان اینکه درست است که ملت ما اهل تعامل، گفتگو و آرامش است، تصریح کرد: اما این به معنای تعامل و گفتگو با استکبار نیست.

پناهیان، خطاب به کارگزاران نظام و دستگاه دیپلماسی گفت: شما حق ندارید در رفتار، منش، ایده و فکر خود طوری عمل کنید که تائیدکننده ضدیت با استکبار نباشد. ضدیت با نظام سلطه در رفتار شما باید به روشنی نمایان باشد.

وی افزود: اگر امت اسلامی مشت محکمی بر دهان آل‌سعود در پی کشتار هفت هزار نفر در فاجعه منا زده بود، امروز این رژیم جرأت نمی‌کرد شیخ نمر و ۴۶ نفر دیگر را اعدام کند.

مسئول نوجوانان عاشورایی هیات رزمندگان اسلام در پایان خاطرنشان کرد: امروز باید به سیاست‌بازان عالم اسلام هشدار بدهیم که درست است شما تاکنون غفلت کرده‌اید اما وقت آن است که بیدار شوید.

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.