بیانیه شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه در پی شهادت شیخ النمر

حجت الاسلام سید رضا تقوی رییس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور در پی شهادت شیخ النمر بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، متن این بیانیه به شرح زیر است:

شهادت، اوج پرواز در ملکوت آسمان‌هاست و شهید،‌ رهرو صدیق راه انبیاء و اوصیاء. هر که در این مسیر نورانی گام نهاد، به صبغه الهی در آمد و دل در زلال چشمه سار حقانیت آل محمد (ص) مطهر ساخت.

تاریخ مظلومیت علمای شیعه مشحون از ایستادگی و حق طلبی آنان در راه اعلای کلمه حق و مبارزه با ستمکاران است ، ثانیا صلای قدسی « ارجمی الی ربک» برخواست و روحانی وارسته و ولایت مداری را میهمان شراب طهور شهادت نمود که سالها عاشقانه و عارفانه، بر مدار اسلام ناب پایداری فرمود، عالم ربانی آیت الله شیخ باقر النمر که عمری را برای افشای چهره خبیث وهابیت تکفیری و آل صهیون سپری کرد و به تاسی از مولایش حضرت امام موسی بن جعفر (ع) از زندانی به زندان دیگر ره سپرد، قفس تنگ جهان فانی را عزت‌مندانه شکست و با سعایت حکام جابر سعودی و اجرای حکم ناعادلانه اعدام توسط آن خائنان به اسلام، به فیض عظمای شهادت فی سبیل الله نائل آمد. طوبی له و حسن ماب.

اینک که قلوب مومنان و آزادگان عامل از این جنایت دهشتناک، غرق در ماتم و اندوه است،‌ اینجانب ضمن محکومیت شدید سفاهت و سفاکی مزدوران شیطان بزرگ در حکومت سعودی، این مصیبت سترگ را به محضر حضرت ولی الله الاعظم (ارواحنا فداه) مقام معظم رهبری و مراجع عظام تقلید (دامت برکاتهم) و عموم مردم تحت ستم عربستان، تسلیت و تعزیت عرض نموده و برای روح پرفتوح آن عالم مجاهد، علو درجات و هم نشینی با شهدای کربلای حسینی را مسالت می‌دارم.

انتهای پیام

کد N1090889