سردار نقدی:

شیعه و سنی انتقام خون شیخ نمر را خواهند گرفت

سیاسی

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: مسلمانان شیعه و سنی انتقام خون شیخ نمر را خصوصا از مسببان اصلی آن یعنی انگلستان، امریکا و اسرائیل خواهند گرفت.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار محمدرضا نقدی صبح امروز در پنجمین مجمع عالی بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت که در مجموعه ۵ آذر سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد، طی سخنانی با بیان تسلیت و تبریک شهادت شیخ نمر اظهار داشت: جرم شیخ نمر امر به معروف و نهی از منکر بود و باید گفت چرا باید در یک کشوری با ادعای حکومت اسلامی، یک خانواده از همه چیز برخوردار و مابقی مردم فقیر باشند، او به این جرم توسط رژیم سعودی مستحق مرگ شناخته شد.

وی گفت: رژیم منحوس و نجس سعودی از ابتدای تاسیس خود به دست انگلستان خبیث، هیچ چیز جز کشتار مسلمانان نداشته است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تاکید کرد: مسلمانان شیعه و سنی انتقام خون شیخ نمر را خصوصا از مسببان اصلی آن یعنی انگلستان، امریکا و اسرائیل خواهند گرفت.

سردار نقدی در ادامه افزود: کجاست آن حقوق بشری که برای یک قاتل تروریست و یک فاسق قاچاقچی مواد مخدر، بیانیه و قطعنامه می دهد و در اینجا که یک مظلوم بی گناه به خاطر یک حرف به شهادت می‌رسد، سکوت مرگ بار اتخاذ می کند؟ مرگ بر حقوق بشرتان.

نقدی تصریح کرد: این واقعیت امروز دنیاست که یک عده زورگو چون اسلحه به دست دارند به خودشان اجازه همه کار می‌دهند و هرجا مردمی بخواهد روی پای خودشان بایستند، محکوم به تجاوز، تحریم، ترور و محصره هستند و هیچ کس حق نفس کشیدن ندارد.

 

کد N1090745