رشاد با تسلیت شهادت شیخ نمر بیان کرد

آغاز شمارش معکوس فروپاشی نظام فرتوت سعودی

علي‌اكبر رشاد,شیخ نمر

آیت‌الله رشاد در پی شهادت آیت‌الله شیخ نمر ضمن محکوم کردن این فاجعه پیام تسلیتی صادر کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،‌ متن پیام رئیس شورای عالی حوزه‌های علمیه تهران به شرح زیر است:

«بسم الله القهّار المنتقم

انا لله وانا الیه راجعون

خبر هولناک اعدام روحانی زاهد و مجاهد، آیت‌الله شیخ نمر باقر النمر، از سوی رژیم آل‌سعود منحوس، جهان اسلام را در بهت و اندوه عمیقی فرو برد.

این جنایت عظیم، از سویی عمق سرسپردگی سعودیان یهودی‌تبار و صهیون‌مرام به آمریکای جنایتکار را نشان داد، از دیگرسو ماهیت سفاک این رژیم دژخیم را آشکارتر ساخت، و از سوی سوم خیمه‌ شب بازان رسوای مدعی دفاع از حقوق بشر غربی را رسواتر کرد.

تقارن اعدام این روحانی مجاهد و چهل و هفت مسلمان مظلوم حجاز، با سال نو فرنگی و سفر اردوغان بی‌خرد به ریاض، امری تصادفی نیست؛ شهات شیخ شهید و این مسلمانان بی‌پناه، پیشکش عیدانه سعودیان تکفیری به اربابان کفرکیش، و اعلام جنگ مشترک «اردوغان سلمان» نامسلمان علیه پیروان اهل بیت(ع) بود. این جنایات خیانت‌بار نشان می‌دهد پشت صحنه‌ سیاست منطقه، اتفاقات تازه‌ای در شُرف شکل گرفتن است، و این فاجعه‌ هولناک، نخستین نتیجه نحس توافقات ننگین دو ژاندارم اصلی استکبار در منطقه، یعنی ترکیه خرفت آل‌سعود فاسد بود و درصورتی که اصحاب سیاست و دستگاه دیپلماسی کشور، واکنش درخوری در قبال این جنایت خونبار، نشان ندهند، باید در انتظار جنایات سهمگین‌تری علیه پیروان اهل بیت(ع) در جهان بود؛ و اگر در مورد قتل عام گسترده شیعیان بی‌دفاع از سوی ارتش وحشی رژیم سکولار نیجریه، و اهانت به ساحت رهبر قهرمان و ایثارگر مسلمانان آن سامان، جناب شیخ ابراهیم زکزاکی(اعانه الله)، اقدامات شایسته‌ای از سوی مبادی امور، صورت می‌بست، بسا امروز شاهد این فاجعه غم‌انگیز در سرزمین حجاز نبودیم.

به هر حال شمارش معکوس فروپاشی نظام فرتوت سعودی سرسپرده آغاز شده است، شهادت شیخ نمر باقر النمر، روند سقوط سعودیان را شتاب خواهد بخشید. شاهان و شاهزادگان شکمباره شهوت‌ران، بزودی تاوان خون این شهدا و یک میلیون شهیدی که از پیروان اهل بیت پیامبر(ص) طی دوازده سال اخیر در جای جای منطقه بر زمین ریخته است را خواهند پرداخت.

فسیعلم الذین ظلموا ایّ منقلب ینقلبون.

این کمترین، از جانب خویش و اعضای محترم شورا و مدیریت حوزه علمیه استان تهران، همه مسئولان، مدیران، مدرسان و طلاب مدارس، این فاجعه حزن‌انگیز را به ساحت مقدس حضرت صاحب الامر (عج)، رهبر فرهیخته انقلاب اسلامی، مراجع عظام، عموم مسلمانان، خاصه مردم مظلوم حجاز و منطقه قطیف تسلیت عرض می‌کنم.»

انتهای پیام

کد N1090385