اطلاعیه حزب موتلفه در پی شهادت شیخ نمر

حزب موتلفه اسلامی در پی شهادت آیت‌الله النمر اطلاعیه‌ای صادر کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

خبر شهادت رهبر شیعیان عربستان آیت الله شیخ نمر بدست جلادان تروریست پرور ظالم آل سعود قلوب مسلمانان جهان اعم از سنی و شیعه را جریحه دار و تنفر امت اسلامی از خائینن به حرمین شریفین را عمیق‌تر ساخت.

امت اسلامی حاکمان آل سعود را که از نسل امویان صدر اسلام و یزیدیان تاریخ‌اند بزرگترین مصیبت امروز جهان اسلام همچون صهیونیسم جنایتکار می دانند که دستان آنها به خون هزاران مسلمانان شیعه وسنی و مسیحی و کوبانی و کردی و علوی زیدی و … در عراق و سوریه و بحرین و یمن و نیجریه و لبنان و شرق عربستان آغشته است.

امروز آل سعود که شعار مرگ بر آنها سراسر کشورهای اسلامی را فراگرفته، با حمایت معنوی مفتی‌های وهابی و تکفیری عربستان و پول نفت مسلمانان و تروریست‌های پرورش یافته در دامان صهیونیستی‌شان و به شهادت رساندن ده‌ها شیعه معترض و منتقد عربستانی به ویژه آیت‌الله شیخ نمر شمارش معکوس سقوط حکومت ضد اسلامی و ضد انسانی خود را رقم زده و جهان اسلام را علیه خود به قیام و خیزش فرا خوانده است.

حکام فاقد عقل و شعور سعودی تصور کرده‌اند که زیر سایه حمایت آمریکا و انگلیس و صهیونیست‌های جنایتکار می توانند با این نوع جنایات به حیات خود ادامه دهند. آنان ماموریت دارند ذخایر زیرزمینی مسلمانان را به پای اهداف پلید صهیونیسم و وهابیت و آمریکا ریخته و عزت و نسل مسلمان را با حمایت از تروریسم های تکفیری و بی لیاقتی در اداره حج نابود نموده و جنبش های انقلابی مسلمانان علیه حکام جور ال سعود را سرکوب کنند.

ولی به زودی خواهند دید که خون مظلومان کشورهای اسلامی گریبان آنها را خواهد گرفت و کاخ ظلم آنها را در هم خواهد شکست، حزب موتلفه اسلامی ضمن محکوم کردن اعدام این روحانی مبارز از عموم احزاب اسلامی جهان اسلام و مسئولان وزارت امور خارجه می خواهد که علیه این اقدام آل سعود موضع قاطع اتخاذ نموده و شیعیان شرق عربستان بیش از این جنایات آل سعود را تحمل نکنند و انتقام خون آنان را بگیرند.

انتهای پیام

کد N1090322