۰

اطلاعیه حزب موتلفه در پی شهادت شیخ نمر

  • ۱۴بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

حزب موتلفه اسلامی در پی شهادت آیت‌الله النمر اطلاعیه‌ای صادر کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

خبر شهادت رهبر شیعیان عربستان آیت الله شیخ نمر بدست جلادان تروریست پرور ظالم آل سعود قلوب مسلمانان جهان اعم از سنی و شیعه را جریحه دار و تنفر امت اسلامی از خائینن به حرمین شریفین را عمیق‌تر ساخت.

امت اسلامی حاکمان آل سعود را که از نسل امویان صدر اسلام و یزیدیان تاریخ‌اند بزرگترین مصیبت امروز جهان اسلام همچون صهیونیسم جنایتکار می دانند که دستان آنها به خون هزاران مسلمانان شیعه وسنی و مسیحی و کوبانی و کردی و علوی زیدی و … در عراق و سوریه و بحرین و یمن و نیجریه و لبنان و شرق عربستان آغشته است.

امروز آل سعود که شعار مرگ بر آنها سراسر کشورهای اسلامی را فراگرفته، با حمایت معنوی مفتی‌های وهابی و تکفیری عربستان و پول نفت مسلمانان و تروریست‌های پرورش یافته در دامان صهیونیستی‌شان و به شهادت رساندن ده‌ها شیعه معترض و منتقد عربستانی به ویژه آیت‌الله شیخ نمر شمارش معکوس سقوط حکومت ضد اسلامی و ضد انسانی خود را رقم زده و جهان اسلام را علیه خود به قیام و خیزش فرا خوانده است.

حکام فاقد عقل و شعور سعودی تصور کرده‌اند که زیر سایه حمایت آمریکا و انگلیس و صهیونیست‌های جنایتکار می توانند با این نوع جنایات به حیات خود ادامه دهند. آنان ماموریت دارند ذخایر زیرزمینی مسلمانان را به پای اهداف پلید صهیونیسم و وهابیت و آمریکا ریخته و عزت و نسل مسلمان را با حمایت از تروریسم های تکفیری و بی لیاقتی در اداره حج نابود نموده و جنبش های انقلابی مسلمانان علیه حکام جور ال سعود را سرکوب کنند.

ولی به زودی خواهند دید که خون مظلومان کشورهای اسلامی گریبان آنها را خواهد گرفت و کاخ ظلم آنها را در هم خواهد شکست، حزب موتلفه اسلامی ضمن محکوم کردن اعدام این روحانی مبارز از عموم احزاب اسلامی جهان اسلام و مسئولان وزارت امور خارجه می خواهد که علیه این اقدام آل سعود موضع قاطع اتخاذ نموده و شیعیان شرق عربستان بیش از این جنایات آل سعود را تحمل نکنند و انتقام خون آنان را بگیرند.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.