پیرموذن: شهادت شیخ نمر و حمله به سفارت عربستان هر دو محکوم است

شیخ نمر

یک عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس به شهادت رساندن عالم شیعی آیت‌الله شیخ نمر و حمله برخی افراد خودسر به سفارت عربستان را محکوم کرد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایسنا، کمال‌الدین پیرموذن با انتشار اطلاعیه‌ای در صفحه اینستاگرامش ضمن محکوم کردن اقدام دولت عربستان در به شهادت رساندن شیخ نمر،‌ نوشت که اعدام شیخ نمر و ورود خودسرها به سفارت عربستان سعودی هر دو محکوم است.

نماینده مردم اردبیل در مجلس تاکید کرد که حرکات و اقدامات گروه‌های خودسر، خشونت و رفتارهای نسنجیده فراقانونی و افراطی‌گری سم مهلک پیشرفت و حتی امنیت کشور است.

وی در ادامه نوشته است که پرواضح است بهانه‌جویی‌ها، مانع‌تراشی‌ها و دام‌گستری‌های جریان‌های افراطی و اشخاص معلوم‌الحال در حق دولت و ملت پایان ندارد و آگاهانه و ناآگاهانه به منافع ملک و ملت آسیب فراوان زیانباری می‌رسانند.

پیرموذن متذکر شد: بیایید منافع ملی را بر منافع باند اقتدارگرا مقدم بداریم و آبروی نظام و کیان را در معرض خطر قرار نداده و به توفیقات دپلماسی‌های سیاسی و اقتصادی دولت آسیب نرسانیم. بی‌تردید حاکمیت قانون، شعار و خواست مردم کشورمان است و مسئولیت قوه قضاییه و دستگاه‌های امنیتی و انتظامی در این امر خطیر دو چندان است.

انتهای پیام

کد N1090253