حزب موتلفه اسلامی:

عربستان با اعدام «شیخ النمر» شمارش معکوس سقوط خود را رقم زده است

سیاسی

حزب موتلفه ضمن محکومیت به شهادت رساندن شیخ النمر توسط دولت عربستان تاکید کرد: حکام سعودی با این کار شمارش معکوس سقوط حکومت خود را رقم زده و جهان اسلام را علیه خود به قیام فرا خوانده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، حزب موتلفه اسلامی با صدور بیانیه ای ضمن محکومیت اعدام آیت الله باقر النمر رهبر شیعیان عربستان بدست دولت سعودی تاکید کرد: حکام سعودی بزودی خواهند دید که خون مظلومان کشورهای اسلامی گریبان آنها را خواهد گرفت.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

«خبر شهادت رهبر شیعیان عربستان آیت الله شیخ نمر بدست جلادان تروریست پرور ظالم آل سعود قلوب مسلمانان جهان اعم از سنی و شیعه را جریحه دار و تنفر امت اسلامی از خائینن به حرمین شریفین را عمیق تر ساخت.

امت اسلامی حاکمان آل سعود را که از نسل امویان صدر اسلام و یزیدیان تارخ اند بزرگترین مصیبت امروز جهان اسلام همچون صهیونیسم جنایتکار می دانند که دستان آنها به خون هزاران مسلمانان شیعه وسنی و مسیحی و کوبانی و کردی و علوی زیدی و … در عراق و سوریه و بحرین و یمن و نیجریه و لبنان و شرق عربستان آغشته است.

امروز آل سعود که شعار مرگ بر آنها سراسر کشورهای اسلامی را فراگرفته، ما حمایت معنوی مفتی های وهابی و تکفیری عربستان و پول نفت مسلمانان و تروریست های پرورش یافته ها در دامان صهیونیستی شان با به شهادت رساندن دهها شیعه معترض و منتقد عربستانی بویژه آیت الله شیخ نمر شمارش معکوس سقوط حکومت ضد اسلامی و ضد انسانی خود را رقم زده و جهان اسلام را علیه خود به قیام و خیزش فرا خوانده است.

حکام فاقد عقل و شعور سعودی تصور کرده اند که زیر سایه حمایت آمریکا و انگلیس و صهیونیست های جنایتکار می توانند با این نوع جنایات به حیات خود ادامه دهند. آنان ماموریت دارند ذخایر زیرزمینی مسلمانان را به پای اهداف پلید صهیونیسم و وهابیت و آمریکا ریخته و عزت و نسل مسلمان را با حمایت از تروریسم های تکفیری و بی لیاقتی در اداره حج نابود نموده و جنبش های انقلابی مسلمانان علیه حکام جور ال سعود را سرکوب کنند.

ولی بزودی خواهند دید که خون مظلومان کشورهای اسلامی گریبان آنها را خواهد گرفت و کاخ ظلم آنها را در هم خواهد شکست، حزب موتلفه اسلامی ضمن محکوم کردن اعدام این روحانی مبارز از عموم احزاب اسلامی جهان اسلام و مسئولان وزارت امور خارجه می خواهد که علیه این اقدام آل سعود موضع قاطع اتخاذ نموده و شیعیان شرق عربستان بیش از این جنایات آل سعود را تحمل نکنند و انتقام خون آنان را بگیرند».

 

کد N1089678