نماینده اهواز مطرح کرد

شهادت آل سعود لکه سیاهی در کارنامه سراسر خشونت‌ آل‌سعود

بی کفایتی آل سعود,شیخ نمر

نماینده مردم اهواز در مجلس با بیان اینکه خاندان آل سعود منفورترین خاندان در جوامع اسلامی هستند گفت: اقدام ننگین این رژیم در شهادت شیخ نمر به عنوان لکه سیاهی در کارنامه سراسر خشونت آنها ثبت خواهد شد.

ناصر سودانی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی ایسنا، گفت: این اقدام تا همیشه تاریخ با هیچ آب زمزمی قابل تطهیر نیست و اقدام جنایتکارانه و غیر انسانی آل سعود و بی‌تدبیری حاکمان آن که مانند غده سرطانی دیگری بر پیکر جهان اسلام است هرگز قابل بخشش نیست .

وی افزود: رفتار حاکمان آل سعود نشان از ناامیدی سیاسی در این خاندان دارد و حاکمانی که فاقد شعور و درک مدیریتی هستند در کنار جنایاتی که دراین سرزمین انجام می‌دهند درایجاد ناامنی در کشورهای اسلامی مانند سوریه عراق و لبنان و ... نیز مشارکت دارند.

نماینده مردم اهواز در مجلس اظهار کرد: دلیل اقدامات رژیم آل سعود نیابت آن از سوی نظام سلطه است که خنجری را به پشت مسلمانان فرود آورده و نه تنها در ابعاد اقتصادی بلکه ضربه سیاسی بر پیکر جهان اسلام وارد می‌آورد و آن را مورد تهدید قرار می‌دهد.

سودانی در ادامه بیان کرد:‌ امروز خاندان آل سعود منفورترین خاندان در جوامع اسلامی هستند و ما انتظار داریم مجامع انسانی مانند الازهر ، نسبت به این موضوع واکنش نشان داده و این جنایت‌ها را محکوم کند.

وی همچنین تصریح کرد:‌علاوه بر محکوم کردن جنایات آل سعود در مجامع بین‌المللی انتظار می‌رود آزادی خواهان این کشور نیز در پی این اقدام واکنش لازم را نشان دهند.

انتهای پیام

کد N1089052