صهیونیست‌ها پیکرهای 23 شهید فلسطینی را به خانواده‌هایشان تحویل دادند

سیاسی

فلسطینی‌ها پیکرهای 23 تن از شهدای خود را که به دست ارتش رژیم صهیونیستی در جریان عملیات مقاومتی شهید شده‌اند، تحویل گرفتند.

فلسطینی‌ها پیکرهای 23 تن از شهدای خود را که به دست ارتش رژیم صهیونیستی در جریان عملیات مقاومتی شهید شده‌اند، تحویل گرفتند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از پایگاه اینترنتی شبکه خبری الجزیره، منابع فلسطینی اعلام کردند که 17 پیکر متعلق به شهر الخلیل و بقیه پیکرها متعلق به شهدای شهرهای رام الله، طولکرم و جنین در کرانه باختری هستند که رژیم صهیونیستی تا کنون از تحویل آن‌ها به خانواده‌هایشان خودداری کرده بود.

پس از آنکه رژیم صهیونیستی اعلام کرد که قصد دارد پیکرهای تمامی شهدای انتفاضه اخیر را به خانواده‌هایشان بازگرداند، ده‌ها فلسطینی به سردخانه‌های پزشکی قانونی رفتند. قرار است پیکرهای شهدا در بیمارستان‌های فلسطینی بررسی شوند تا مبادا در معرض سرقت عضو قرار گرفته باشند.

این پیکرها قرار است امروز (شنبه) دفن شوند. رژیم صهیونیستی شروطی را برای تحویل اجساد قرار داده که از جمله آن‌ها حضور تعداد کمی از خانواده شهدا در مراسم تدفین است.

در جریان انتفاضه قدس که از اکتبر گذشته آغاز شد تاکنون بیش از 140 فلسطینی شهید شده‌اند و حدود 24 اسرائیلی نیز کشته شدند. درگیری میان اسرائیل و فلسطین همچنان ادامه دارد و فلسطینی‌ها هر روز دست به عملیات مقاومتی علیه اسرائیلی‌ها می زنند.

انتهای پیام

کد N1088668