جزئیات بازجویی هفت ساعته از سارا نتانیاهو

ایرنا نوشت: بازجویی از همسر نتانیاهو در خصوص مساله هزینه های خانه رسمی نخست وزیر تا نیمه های شب ادامه یافته است.

روزنامه های فلسطین اشغالی امروز( جمعه) گزارشی از بازجویی از«سارا نتانیاهو» همسر بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی منتشر کرده و نوشتند که وی دیروز به اتهام فساد مالی و سوء استفاده از اموال دولتی به مدت هفت ساعت مورد بازجویی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری فلسطین الیوم، منابع صهیونیستی اعلام کردند به احتمال زیادهمسر نتانیاهو بار دیگر برای بازجویی فراخوانده خواهد شد.
براساس اعلام منابع صهیونیستی ،بازجویی از همسر نتانیاهو در خصوص مساله هزینه های خانه رسمی نخست وزیر تا نیمه های شب ادامه یافته است.

بازجوها اتهام وی را استفاده از اموال دولتی برای مصارف شخصی عنوان کرده اند.

بازجویی و تحقیقات از همسر نتانیاهو پس از آن آغاز شد که یک کارگر برقکار به نام «آوی فحیما» گفت به او دستور داده شده است تجهیزاتی برای خانه رسمی نخست وزیر در بیت المقدس تهیه و نصب کند اما پس از آن به او گفته شد این تجهیزات را در خانه شخصی نتانیاهو و همسرش در جایی دیگر نصب کند.
همچنین همسر نتانیاهو متهم شده یک کارمند دولتی را برای نگهداری از پدر خود به خانه وی فرستاده و حقوق این کارمند از حساب های دولتی برداشت شده است.
سال گذشته نیز پیشکار سابق منزل بنیامین نتانیاهو ، سارا همسر وی را متهم کرد که با او رفتار تحقیر آمیزی داشته است.
وی در شکوائیه خود که در رسانه ها منتشر شد، تاکید کرد بر کارکنان منزل نتانیاهو ترس حکمفرما بوده و نمونه هایی از رفتار تحقیر آمیز را برشمرده است.
در 19 مارس سال 2015 نیز یک محافظ شخصی سارا نتانیاهو از خانواده نخست وزیر رژیم صهیونیستی به دادگاه شکایت کرد.

5252

کد N1088234