محسنی‌بندپی:

مردم‌سالاری هیچ‌گاه با صندوق‌های رای قهر نکرده است

انتخابات مجلس دهم,انتخابات مجلس خبرگان پنجم

یک عضو شورای مرکزی حزب مردم سالاری با تاکید بر اهمیت مشارکت مردم در انتخابات و حضور آن‌ها در پای صندوق‌های رای گفت: حزب مردم سالاری هیچ گاه با صندوق های رای قهر نکرده است.

یک عضو شورای مرکزی حزب مردم سالاری با تاکید بر اهمیت مشارکت مردم در انتخابات و حضور آن‌ها در پای صندوق‌های رای گفت: حزب مردم سالاری هیچ گاه با صندوق های رای قهر نکرده است.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،‌ انوشیروان محسنی بندپی در همایش سراسری انتخاباتی حزب مردم سالاری که صبح امروز برگزار شد، با تاکید بر اهمیت برگزاری انتخابات های مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری در مقطع کنونی اظهار کرد: وضعیت کشورهای منطقه، نیاز کشور به رونق اقتصادی با وجود کنترل تورم از سوی دولت و همچنین عدم همکاری و تعامل مجلس با دولت در کارهای اساسی از جمله مواردی است که انتخابات پیش رو را نسبت به انتخابات های گذشته متمایز کرده است.

وی خاطرنشان کرد: مردم و نخبگان سیاسی با درک عمیق خود نسبت به این مسائل و مشکلات در نخستین مرحله انتخابات که ثبت‌نام بود، با استقبال بی نظیر خود نشان دادند که درک عمیقی نسبت به شرایط کنونی کشور دارند و برای برطرف کردن مشکلات به صحنه آمده اند.

محسنی بندپی با بیان اینکه مردم در سال 92 به بی تدبیری،‌ بی نظمی ها و بی برنامگی ها رای ندادند، اظهار کرد: مشاهده می‌کنید که دولت پس از رای مردم چه موفقیت هایی کسب کرده است. در موضوع سیاست خارجی می بینیم که دیپلماسی موفق شرایطی را فراهم کرد که توانستیم موضوع پرونده هسته‌ای خود را با اثبات حقوق حقه مردم به اثبات برسانیم. همچنین در داخل نیز مشاهده کردیم که طی دو سال اخیر دانشگاه ها با چه شور و نشاطی مواجه بودند.

این فعال سیاسی افزود: در16 آذر سال‌های 94 و 93 شاهد جنبش ها و حرکت های دانشجویی بودیم که از سوی همه تشکل‌های دانشجویی انجام شد.

رئیس سازمان بهزیستی همچنین خاطرنشان کرد: در مسائل اجتماعی که در گذشته با غفلت تاریخی و علمی مواجه بودیم و شاهد افزایش آمار طلاق، اختلافات روحی و روانی و اعتیاد در جامعه بودیم،‌ در دولت یازدهم شاهد عزمی جدی در این زمینه هستیم و می بینیم که برای نخستین بار در این دولت در برنامه ششم توسعه نسبت به آسیب های اجتماعی اقدامات همه جانبه ای پیش‌بینی شده است.

این عضو شورای مرکزی حزب مردم سالاری در بخش دیگری از صحبت های خود به اهمیت مشارکت در انتخابات اشاره و با تاکید بر اینکه هیچ گاه حزب مردم سالاری با صندوق های رای قهر نکرده است، اظهار کرد: باید شرایطی را فراهم کنیم که در انتخابات پیش رو شاهد حضور حداکثری مردم و مشارکت آن‌ها باشیم چرا که در دنیای سیاست هیچ چیز زیباتر از آن نیست که در انتخابات ها صفوف طولانی شکل بگیرد.

محسنی بندپی در پایان با بیان اینکه هر زمان که مردم بیشتری در انتخابات شرکت کنند منتخبین به مطالبات آن‌ها توجه بیشتری نشان می‌دهند، خاطر نشان کرد: ان شاء الله در هفتم اسفندماه شاهد حضور پررنگ مردم باشیم و مشاهده کنیم که نمایندگانی روانه مجالس خبرگان و شورای اسلامی می شوند که می‌توانند پاسدار و نگهبان واقعی حقوق مردم باشند.

انتهای پیام

کد N1087892