دلنوشته جابرانصاری در آغاز سال نو میلادی؛

دعا کنیم کودکان در بستر خشونت فرصت لبخند به زندگی پیدا کنند

سیاسی

سخنگوی وزارت خارجه در آغاز سال نو میلادی دلنوشته تلگرامی منتشر و در آن تاکید کرد: آغاز سال نو میلادی بهانه‌ای است برای اینکه دعا کنیم تا کودکان در بستر اشغال و خشونت فرصت زندگی پیدا کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر، حسین جابرانصاری در آغاز سال نو میلادی دلنوشته تلگرامی منتشر و در آن تاکید کرد: آغاز سال نو میلادی بهانه‌ای است برای اینکه هم دعا کنیم و هم تلاش تا کودکان در بستر اشغال و خشونت، فرصت نیل به حیات انسانی و لبخند به زندگی را پیدا کنند.

متن دلنوشته سخنگوی و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت خارجه به شرح زیر است:

سال نو ۲۰۱۶ میلادی در حالی آغاز می شود که ملت فلسطین در پی دهه ها مبارزه آزادیبخش هنوز در آرزوی استقلال و رهایی از اشغال و پی آمدهای تروریسم دولتی اسرائیل به سر می برد و منطقه غرب آسیا و در مقیاسی دیگر جهان نیز خسته از سیاست های مداخله جویانه، یکجانبه و خودسرانه قدرتهای بین المللی و امواج تروریسم و افراط گرائی کور همچنان گرفتار تبعات بحران های سیاسی و اجتماعی گسترده ای است که زمین و زمان را فرا گرفته است. آغاز سال نو میلادی بهانه ای است برای اینکه هم دعا کنیم و هم تلاش تا کودکانی که در بستر اشغال و خشونت و در دل آتش و خون متولد و بزرگ می شوند فرصت نیل به حیات انسانی و لبخند به زندگی را پیدا کنند.

کد N1087716