۰
دلنوشته جابرانصاری در آغاز سال نو میلادی؛

دعا کنیم کودکان در بستر خشونت فرصت لبخند به زندگی پیدا کنند

  • ۲۵بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

سخنگوی وزارت خارجه در آغاز سال نو میلادی دلنوشته تلگرامی منتشر و در آن تاکید کرد: آغاز سال نو میلادی بهانه‌ای است برای اینکه دعا کنیم تا کودکان در بستر اشغال و خشونت فرصت زندگی پیدا کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر، حسین جابرانصاری در آغاز سال نو میلادی دلنوشته تلگرامی منتشر و در آن تاکید کرد: آغاز سال نو میلادی بهانه‌ای است برای اینکه هم دعا کنیم و هم تلاش تا کودکان در بستر اشغال و خشونت، فرصت نیل به حیات انسانی و لبخند به زندگی را پیدا کنند.

متن دلنوشته سخنگوی و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت خارجه به شرح زیر است:

سال نو ۲۰۱۶ میلادی در حالی آغاز می شود که ملت فلسطین در پی دهه ها مبارزه آزادیبخش هنوز در آرزوی استقلال و رهایی از اشغال و پی آمدهای تروریسم دولتی اسرائیل به سر می برد و منطقه غرب آسیا و در مقیاسی دیگر جهان نیز خسته از سیاست های مداخله جویانه، یکجانبه و خودسرانه قدرتهای بین المللی و امواج تروریسم و افراط گرائی کور همچنان گرفتار تبعات بحران های سیاسی و اجتماعی گسترده ای است که زمین و زمان را فرا گرفته است. آغاز سال نو میلادی بهانه ای است برای اینکه هم دعا کنیم و هم تلاش تا کودکانی که در بستر اشغال و خشونت و در دل آتش و خون متولد و بزرگ می شوند فرصت نیل به حیات انسانی و لبخند به زندگی را پیدا کنند.

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.