۰
سخنگوی وزارت خارجه پاکستان:

وجودگروه تروریستی داعش در پاکستان قابل تحمل نیست

  • ۱۵بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

قاضی خلیل الله گفت: از نظر رصد و کنترل داعش نهادهای امنیتی پاکستان قابلیت خوبی دارند و وجود داعش در پاکستان قابل تحمل نیست.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از «داون نیوز»، «قاضی خلیل الله» سخنگوی وزارت خارجه پاکستان گفت: در پاکستان گروه تروریتس داعش وجود ندارد و وجود داعش در پاکستان به هیچ وجه قابل تحمل نیست.  

وی در ادامه افزود: اجلاس چهار جانبه افغانستان، پاکستان، آمریکا و چین برای بررسی مذاکرات صلح بین طالبان و دولت افغانستان بین ۱۵ تا ۳۱ ژانویه در اسلام آباد برگزار خواهد شد و در این اجلاس درباره نحوه و چگونگی مذاکرات بین طرفین تصمیم گیری خواهد شد.  

این در حالیست که در روزهای گذشته پلیس مبارزه با تروریسم با انجام عملیاتی در ایالت پنجاب موفق به بازداشت ۸ نفر از اعضای وابسته به گروه تروریستی تکفیری داعش در ایالت پنجاب پاکستان شده بود. به گفته منابع وابسته به پلیس، از متهمان مقدار زیادی اسلحه و مهمات، لپ تاپ و تعدادی سی دی تبلیغاتی گروه داعش نیز کشف و ضبط شده بود.  

از سویی دیگر در حمله به اداره ثبت احوال شهر «مردان» ایالت خیبر پختوانخواه ۲۶ نفر کشته شدند و مسئولیت این حمله انتحاری را «جماعت الاحرار» گروه حامی داعش به عهده گرفته است.

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.