حداد عادل: هرکس وحدت اصولگرایان را بشکند باید هزینه آن را بدهد

انتخابات مجلس دهم,اصولگرایان,غلامعلی حداد عادل

تسنیم نوشت: سخنگوی شواری ائتلاف اصولگرایان گفت: اگر کسی وحدت اصولگرایان را بشکند باید هزینه آن را هم در این دنیا و هم در آخرت بدهد و اگر لازم بود برای مصلحت افراد باید کنار بروند.

غلامعلی حدادعادل ، در همایش سراسری اصولگرایان اظهار داشت: شرط اول اصولگرایی اخلاص است و اگر وارد صحنه انتخابات می‌شویم باید برای خدا وارد شویم. تعصب حزبی با اصولگرایی در تضاد است و تشکل‌های حزبی را باید برای انقلاب بخواهیم نه اینکه انقلاب را برای تشکل و حزب مورد نظر خودمان بخواهیم.
حداد عادل با تاکید بر اینکه در شرایط حساس کنونی باید در ائتلاف بزرگ اصولگرایان تعصبات را کنار بگذاریم، تصریح کرد: باید تعصب‌های شخصی و حزبی را پشت در ائتلاف بگذاریم و به عنوان اصولگرا وارد شویم و برای پیروزی اصولگرایان تلاش کنیم.

اهم اظهارات وی را در ادامه می خوانید:
* ما بعد از ماه‌ها مشورت، همدلی و همزبانی میان نمایندگان تشکل‌های بزرگ اصولگرا و استمداد از فقهای ارجمند (آیات عظام یزدی، مصباح و موحدی کرمانی) با همت ایشان شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان را شکل دادیم و امیدواریم شاهد نتایج مثبت این ائتلاف در انتخابات آینده باشیم.
* در انتخابات مجلس دهم اصولگرایان باید به گذشته و 18 سال قبل نگاه کنند و فراز و فرودهای این دوره را تجزیه و تحلیل کرده، عوامل پیروزی و شکست را بررسی کرده و تلخ و شیرین‌ها را بیازمایند.


خبر در حال تکمیل است...

27214

کد N1086998