هاشمی در جمع خبرنگاران:

باید از تلاش دشمن در کاهش صف خودی‌ها عبرت بگیریم

سیاسی

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه برخی تلاش می‌کنند از صف خودی‌ها کم کرده و به صف دشمنان اضافه کنند، گفت: باید از تلاش برخی برای کم کردن صف خودی‌ها، عبرت بگیریم.

به گزارش خبرنگار مهر، سیدمهدی هاشمی صبح امروز در حاشیه همایش وحدت اصولگرایان در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه وحدت اصولگرایی در شرایط فعلی نیاز اساسی است، گفت: باید به طور صد درصدی وحدت جریان اصولگرایی پیگیری شود.

وی افزود: امیدوارم با بستری که فراهم شده است، این وحدت به طور صد درصدی در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری شکل گیرد.

رئیس کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: تجربه تلخ گذشته این نیاز را برای اصولگرایان محرز کرده که به وحدت و اتحاد رسیده و تا پایان آن را حفظ کنند.

هاشمی درباره اینکه برخی جریانات تلاش می‌کنند این وحدت را خدشه‌دار کنند، گفت: این جریانات باید به خودشان رجوع کنند که به چه دلیل این تفکر را دارند، اگر ما به اصول و مبانی انقلاب و نظام توجه کنیم و آرمان‌های انقلاب را مبنای حرکت خود قرار دهیم، باید از وحدت تبعیت کنیم، ولو اینکه در نتیجه چنین وحدتی انتظاراتمان برآورده نشود.

نماینده مردم تهران خاطرنشان کرد: همواره از صدر اسلام شاهد بوده‌ایم که برخی دشمنان وحدت نیروهای انقلابی، به دنبال فریب دادن افراد بوده تا آنها را از صف خودی کم کرده و به صف دشمنان اضافه کنند، اما امیدوارم درس‌های گذشته برای همه ما باعث عبرت شود تا به این موضوع به طور عمیق توجه کنیم.

کد N1086995