همایش سراسری ائتلاف اصولگرایان آغاز شد

همایش سراسری اصولگرایان با عنوان «بصیرت و تجدید میثاق امت با ولایت» صبح امروز پنجشنبه در سالن اجتماعات مصلای امام خمینی (ره) تهران آغاز شد.

به گزارش خبرآنلاین قرار است در این مراسم سیدشهاب الدین صدر به عنوان دبیر همایش، آیت‌الله موحدی کرمانی دبیر کل جامعه روحانیت مبارز، غلامعلی حداد عادل سخنگوی شورای ائتلاف اصولگرایان، حجت‌الاسلام سیدرضا تقوی قائم مقام جامعه روحانیت مبارز و حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی عضو شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان سخنرانی کنند.

در این همایش شخصیت های اصولگرا همچون محمدنبی حبیبی، حسین فدایی، آیت الله قرهی، سیدمحمد حسینی ، علیرضا زاکانی، ، صادق خلیلیان، پرویز سروری، حسین مظفر، حمیدرضا حاجی‌بابایی، محسن کوهکن، مسعود زریبافان، صادق محصولی، محسن روح‌الامینی، روح‌الله فروزنده، حسین الله‌کرم، محمد ناظمی اردکانی رئیس سابق سازمان ثبت احوال و مهدی چمران حضور دارند.

14 کمیته فعال در شورای اصولگرایی

حجت الاسلام حسین ابراهیمی در این همایش، با اشاره به اینکه سه ماه است که شورای اصولگرایان استان تهران شکل گرفته و تاکنون توانسته کمیته های مختلفی را ساماندهی کند، گفت: ۱۴ کمیته فعال از اقشار مختلف در تهران فعال هستند، لایه های اول و دوم شکل گرفته که جمعیت متشکلی را در تهران شامل می شود.
وی با اشاره به اینکه این کمیته ها با محوریت روحانیت فعالیت می کنند، اظهار داشت: امیدواریم تشکل های ارزشمندی که از اقشار مختلف شکل گرفته بتوانند، در دو انتخابات خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی به نحو احسن ایفای نقش کرده تا یک انتخابات پرشور برگزار کنیم.
ابراهیمی تاکید کرد: جلسه امروز در راستای وحدت اصولگرایان است و همه اصولگرایان با محوریت روحانیت در خط رهبر انقلاب حرکت می کنند؛ امروز سربلندیم که عالمی فقیه محوریت اصولگرایی را برعهده دارد.

27214

کد N1086852