هلاکت 25 اسرائیلی و زخمی شدن 259 تن دیگر از آغاز انتفاضه قدس

از آغاز انتفاضه قدس تاکنون، 25 نظامی و شهرک نشین صهیونیست در عملیات های مقاومتی فلسطینیان به هلاکت رسیده و 259 تن دیگر زخمی شده اند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، به نقل از خبرگزاری آناتولی، سازمان ستاره سرخ داود روز چهارشنبه در گزارشی تاکید کرد که در نتیجه عملیات های مقاومتی فلسطینیان از آغاز انتفاضه قدس تاکنون، 25 نظامی و شهرک نشین صهیونیست کشته شده اند.

این در حالی است که شب گذشته یک شهرک نشین صهیونیست که ماه گذشته در عملیاتی در الخلیل زخمی شده بود، بر اثر شدت جراحات وارده به هلاکت رسید.

سازمان ستاره سرخ داود اعلام کرد که تاکنون در عملیات های مقاومتی فلسطینیان 259 نظامی و شهرک نشین صهیونیست زخمی شده اند که حال 24 نفر از مجروحان به شدت وخیم است.

این در حالی است که دشمن صهیونیستی همواره شمار واقعی کشته های خود را مخفی نگه می دارد و به گفته برخی منابع رسانه ای صهیونیستی، شمار کشته ها و مجروحان صهیونیستی در جریان انتفاضه به مراتب بیشتر از رقم اعلام شده است که حال دست کم 50 نفر از مجروحان وخیم است.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد که تاکنون 143 فلسطینی در کرانه باختری، قدس، فلسطین اشغالی و نوار غزه در جریان انتفاضه قدس به ضرب گلوله نظامیان رژیم صهیونیستی به شهادت رسیده و نزدیک به 16 هزار تن دیگر هم مجروح شده اند.

این وزارتخانه در بیانیه ای اعلام کرد که از آغاز انتفاضه قدس تاکنون، 143 فلسطینی از جمله 27 کودک و 7 زن شهید شده اند.

از مجموع مجروحان انتفاضه قدس نیز 1887 نفر هدف گلوله جنگی و 3104 نفر هم هدف گلوله ساچمه ای نظامیان صهیونیست قرار گرفته اند.

شایان ذکر است که تشدید تجاوزات و حملات شهرک نشینان و نظامیان رژیم صهیونیستی علیه مسجد الاقصی و طرح های شوم و جنایتکارانه این رژیم برای اجرای طرح تقسیم زمانی و مکانی این مسجد موجب شعله ور شدن انتفاضه سوم فلسطین شد و اکنون انتفاضه وارد سومین ماه خود شده است و روز به روز بر شمار قربانیان آن افزوده می شود.

انتهای پیام

کد N1086759