حداد عادل: جریان انحرافی در ائتلاف جایی ندارد/ احتمال حضور برخی از وزرای دولت قبل در ائتلاف

انتخابات مجلس دهم,اصولگرایان,غلامعلی حداد عادل,علی لاریجانی

حدادعادل گفت: امیدواریم علی لاریجانی نماینده خود را به ائتلاف اصولگرایان معرفی کند.

به گزارش خبرآنلاین، سخنگوی ائتلاف اصولگرایان در نشست خبری خود گفت: ما دکتر لاریجانی را اصولگرا می‌دانیم. این ائتلاف ایشان را به حضور در جمع خود دعوت کرد و آیت‌الله موحدی کرمانی 2 بار با وی صحبت کرده و فراکسیون اصولگرایان مجلس نیز اعلام کرده که در مسیر روحانیت باشد. امیدواریم ایشان هرچه زودتر نماینده خود را به این شورا معرفی کند. ما می‌پذیریم که در جریان اصولگرایی اختلافاتی وجود دارد، اما این اختلافات نباید مانع ائتلاف سراسری شود.
غلامعلي حدادعادل که مدعي بود در روزهای گذشته صحبت‌های ضد و نقیضی که بویی از وحدت در آن به مشام نمی‌رسید در مورد حضور جریان رهروان در ائتلاف اصولگرایی مطرح شده بود اظهار داشت: اما باید عرض کنم جریان اصولگرایی با تجربه 12 ساله خود و مرور این تجربیات به این جمع‌بندی رسید که باید در انتخابات اختلاف سلیقه‌ها را کنار گذاشت و وحدت را حاکم کرد و قرار است نمایندگان جریان‌های داخل اصولگرایی وقتی در ائتلاف حضور می‌یابند نگاه جریانی خود را کنار بگذارند.
وی اظهار داشت: آقایان قالیباف، ولایتی، رضایی و لاریجانی یا نماینده به ائتلاف فرستاده‌اند و یا از تشکل‌های همسو با خود فردی را معرفی کرده‌اند، مطمئنم که آقای لاریجانی به گونه‌ای حرکت نخواهد کرد که در ائتلاف اصولگرایان خدشه وارد شود.
حدادعادل درباره حضور جریان پایداری و تعدادی از مسوولین دولت سابق در ائتلاف اصولگرایان گفت: خطوط قرمز ما کاملا مشخص است و جریان انحرافی در این ائتلاف جایی ندارد. اما ممکن است تعدادی از وزرای دولت سابق در این ائتلاف حاضر شوند و جریان‌های اصولگرایی نیز همگی در آن نماینده‌ای داشته باشند.

اهم اظهارات وی را در ادامه می خوانید:

*ما اصولگرایی را حرکتی سیاسی برای دفاع از همه ارزش‌ها در 9 دی می‌دانیم و معتقدیم بارزترین پیام 9 دی نه گفتن به جریان فتنه بود.
*موضوع معیشتی موضوع اصلی ما خواهد بود و معتقدیم اقتصاد و معیشت مساله اصلی در کشور است و می‌بینیم که آمریکایی‌ها نیز برخلاف تعهدات خود در برجام برخی دست‌اندازی‌ها به اموال جمهوری اسلامی ایران را ادامه و نشان دادند که به دنبال بهبود اقتصادی در کشور نیستند و ما معتقدیم که خود باید این خطوط را متناسب با اقتصاد مقاومتی پیش ببریم.

 

در حال تکمیل...

27214

کد N1085803