نعمتی:

ائتلاف اصولگرایان مرزبندی خود را با تندروها مشخص کند

انتخابات,انتخابات مجلس,انتخابات مجلس دهم

یک عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس بر لزوم تعیین مرزبندی ائتلاف اصولگرایان با تندروها تأکید کرد.

بهروز نعمتی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) درباره نحوه حضور علی لاریجانی در انتخابات مجلس آینده، اظهار کرد: اینکه آقای لاریجانی اعلام کردند مستقل وارد انتخابات شدند خیلی معنادار است، یعنی ایشان از همه تندروی‌ها و بدرفتاری‌ها منزجر شده که این حرف را زده و همین که نه می‌خواهد به سمت راست برود و نه چپ خیلی معنی دارد.

وی افزود: شاید تفکر جدیدی در کشور حاکم شود که این تندروی‌ها از بین برود.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس با بیان اینکه لاریجانی محوریت خاصی در مجموعه اصولگرایی داشته و دارد، گفت: بر همین اساس اینکه ایشان اعلام کردند مستقل وارد انتخابات شده‌اند نیازمند تحلیل است.

نعمتی درباره رویکرد انتخاباتی فراکسیون رهروان ولایت نیز گفت: تا تعیین صلاحیت‌ها فرصت باقی است و فراکسیون حتماً تا آن زمان برنامه مشخصی برای انتخابات خواهد داشت.

وی تصریح کرد: دلیل عدم همراهی فراکسیون رهروان ولایت با ائتلاف، تندروی برخی از اعضای ائتلاف است؛ نه همه اعضا و ما نسبت به این مجموعه‌ها نقد داشتیم و معتقدیم این رویه‌ها باید اصلاح شود.

این عضو فراکسیون رهروان ولایت در پایان اظهار کرد: ما معتقدیم ائتلاف مشکلات جدی خواهد داشت و باید به مردم بگوید که چطور می‌خواهد با تندروها کنار بیاید.

انتهای پیام

کد N1085733