مسئول بسیج دانشجویی استان همدان:

لزوم یادآوری حماسه 9 دی جلوگیری از فتنه‌های آینده است

دانشجويي,9 دي

مسئول بسیج دانشجویی استان همدان گفت: در دورانی که بیشتر کشورها در دریای پرتلاطم ناامنی قرار دارند، امنیت فعلی کشور مرهون همراهی مردم با ولایت فقیه بوده است.

"طیب فریادرس" در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه همدان، با بیان اینکه انتخابات هر نظامی تایید آن نظام است، اظهار کرد: حماسه 9 دی نماد آگاهی و شعور انقلابی مردم بصیر ایران است؛ روزی که مردم با حرکت خودجوش خود نظام اسلامی کشور را تایید و حمایت کردند.

وی با اشاره به اینکه افرادی که در انتخابات سال 88 شعار قانون‌گرایی می‌دادند، در آن جریان کاملا قانون را زیرپا گذاشتند، عنوان کرد: پیام 9 دی این است که مردم به همه اصول، آرمان‌ها و ارزش‌های اسلامی پایبند هستند و هیچ‌گاه این ارزش‌ها را بی‌حرمت نمی‌کنند.

وی رمز پیروزی انقلاب را همراهی مردم با امام(ره) دانست و افزود: رمز تداوم انقلاب پایبندی ملت به اصول و ارزش‌های اسلامی و دلدادگی مردم به ولایت فقیه به واسطه اعتماد به ایشان است.

فریادرس لزوم یادآوری حماسه 9 دی را جلوگیری از فتنه‌های آینده دانست و تصریح کرد: با یادآوری این حماسه علاوه بر اینکه موجبات عبرت‌گیری از گذشته فراهم می‌شود، منفذ نفوذ را می‌توان بست و تحلیل کرد که در گذشته کشور از چه ناحیه‌هایی آسیب دیده است.

وی پیروزی انقلاب را مرهون وحدت طیف‌های مذهبی و قومی در کشور دانست و خاطرنشان کرد: وحدت لازمه مقاومت انقلاب در برابر بیگانگان است به طوری که راهپیمایی روزهای گذشته شیعه و سنی در پاکستان و کشورهای مجاور نشان‌دهنده جریان عمده همدلی بوده است.

فریادرس در پایان گفت: اگر دولت در صحنه بین‌الملل به نتیجه رسیده است به همت و همدلی دولت و مردم بوده و دستاوردهای این دولت در خصوص برجام مرهون این وحدت بوده است.

انتهای پیام

کد N1085607