۰
شیخ نعیم قاسم:

تحرکات داعش موجب اتحاد کشورهای منطقه می شود

  • ۱۴بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

قائم مقام دبیرکل حزب الله لبنان با بیان این که فعالیت گروهکهای تروریستی همچون داعش از سوی غربی ها کنترل می شود تاکید کرد این تحریکات سبب همبستگی و اتحاد بیشتر کشورهای منطقه می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، شیخ نعیم قاسم در برنامه گفتگوی ویژه خبری دوشنبه شب شبکه دو سیما ادامه داد: تسلیحات نظامی حزب الله نسبت به سال ۲۰۰۶ بسیار مجهزتر و قوی تر از داشته های فعلی اسرائیل است و اگر اسرائیل بخواهد دست از پا خطا و دوباره تعرضی به لبنان کند برایش گران تمام خواهد شد. قائم مقام دبیرکل حزب الله لبنان: قدرت تسلیحاتی حزب الله قوی تر از اسرائیل است.

وی افزود: اسرائیل باید بداند که دیگر زمان قلدری و شاخه و شانه کشیدنش تمام شده و جواب گلوله و موشکهایش با موشک داده خواهد شد.

شیخ نعیم با بیان اینکه دست های پشت پرده و تحریک کننده نیروهای تروریستی در منطقه سبب زبانه کشیدن آتش زیر خاکستر خواهد شد گفت: کسانی که دم از دموکراسی و حقوق بشر می زنند بهتر است دست نشانده های خود (داعش و گروهکهای تروریستی) را مهار کنند و دست از شیطنت بردارند.

وی ادامه داد: پرواضح است که فعالیتهای گروهکهای تروریستی همچون داعش از سوی غربی ها کنترل می شود اما این تحریکات سبب می شود تا کشورهای منطقه با همبستگی و اتحاد بیشتر از آرمانها و اهداف اسلامی خود دفاع کنند.

شیخ نعیم با اشاره به اینکه کشورهای غربی می خواهند با اسلام ساختگی و جلوه های نادرست دینی ماهیت دین را تغییر داده و مردم را از دین گریزان کنند اما ما می دانیم که اسلام واقعی مغایر با عملکرد تروریستهای دست نشانده غربی است و فعالیتهای گروهکهای داعش و امثال آن نمی تواند خدشه ای به اعتقادات دینی مسلمانان وارد کند.

وی در خصوص اقدامات غربی ها در سوریه و احتمال بوجود آمدن تزلزل در حکومت بشار اسد هم گفت: مردم سوریه با بصیرت و آگاهی خود برگرفته از انقلاب اسلامی ایران که یکی از انقلاب های پرشکوه و مثال زدنی جامعه اسلامی است به حمایت از رئیس جمهورشان قیام خواهند کرد و مانع از تفرقه افکنی ها و مزدوری های دست نشانده های آمریکا در منطقه خواهند شد و حزب الله هم در این راستا از هیچگونه کمکی کوتاهی نخواهد کرد.

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.