کازرونی: جامعتین درباره حمایت از هاشمی تصمیم نگرفته اما حضور حسن روحانی در لیست، قطعی است

عصر امروز خبری دال بر رای گیری جامعه روحانیت مبارز برای حمایت از آیت الله هاشمی رفسنجانی در انتخابات خبرگان، در برخی سایت​های خبری منتشر شده بود.

به گزارش خبرآنلاين، در اين خبر آمده بود که نتيجه راي گيري مثبت بوده و نام رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام در ليست جامعه روحانيت قرار خواهد گرفت. اما ساعتي بعد يکي از اعضاي اين تشکل روحاني خبر مذکور را تکذيب کرد.

حجت‌الاسلام محسن کازرونی عضو جامعه روحانیت مبارز با اشاره به اينکه براي ارائه فهرست نامزدهاي مورد حمايت جامعتين، مراوده‌ای بین جامعه روحانيت و جامعه مدرسين وجود دارد، به تسنيم گفت: هنوز نمی‌شود به‌طور قطعی اين ليست را اعلام کرد.

به گفته وي، درباره حمایت جامعه روحانیت مبارز از هاشمی رفسنجانی در انتخابات خبرگان رهبری صحبت‌هایی شده، اما هنوز چنین چیزی قطعی نشده است. نظرات مثبتی درباره نامزدها هم بوده اما به‌طور رسمی رأی‌گیری در این زمینه نشده است. بررسی حمایت از هاشمی رفسنجانی نيز در جامعتین در حال انجام است و هنوز جامعتین درباره حمایت از وی مشغول بحث و تبادل نظر هستند و بنا شده نظر جامعه مدرسین هم اخذ شود.

وی همچنین درباره حمایت جامعتین از حجت‌الاسلام روحانی در انتخابات خبرگان رهبری، خاطرنشان کرد: درباره آقای روحانی هم بحثی نیست و وی مورد اتفاق جامعتین است.

2727

 

 

کد N1084354