بانوی تازه مسلمان آلمانی در شاهراه سعادت انسان

بانوی تازه مسلمان آلمانی گفت: راه کمال انسان و رسیدن به خدا از بارگاه غریب امام رضا(ع) می‌گذرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه خراسان، جمیلا بوتنربران، بانوی جوان آلمانی که چند سالی است با پذیرش دین اسلام راه خود را شناخته، امسال برای چهاردهمین بار توفیق تشرف به حرم مطهر رضوی را کسب کرده است.

وی که به همراه همسر و دو فرزندش به مشهدالرضا مشرف شده، تنها راه کمال انسانی و رسیدن به آرمان‌های اصیل انسانی را عبودیت پروردگار و پیروی همراه با معرفت از قرآن و اولیای الهی می‌داند و می‌گوید: این شاهراه سعادت انسان است.

او که سال‌هاست راه خود را شناخته و دین اسلام را پذیرفته، حس خود را از زیارت امام رضا(ع) این‌گونه بیان کرد: زیباترین لحظات رسیدن به بارگاه این امام بزرگوار است و مرهمی بر دل رنجور و خسته من می‌شود. هر بار به زیارت مشرف شده‌ام ناخواسته اشک شوق از چشمانم جاری می‌شود و برای همه مسلمانان به وی‍ژه برادرم که به تازگی مسلمان شده التماس دعای ویژه می‌کنم.

بوتنربران یادآور شد: ما باید حضرت رسول(ص) و امامان معصوم(ع) را سرلوحه امور خود در زندگی قرار دهیم تا بتوانیم به عنوان یک مسلمان، الگوی خوب و شایسته‌ای برای مردم جهان باشیم.

این بانوی آلمانی ضمن اشاره به این‌که در حال حاضر محل سکونت خود را به یک مرکز تبلیغی دین اسلام تبدیل کرده است، ادامه داد: تاکنون از این محافل افراد زیادی با دین اسلام آشنا و مسلمان شده‎اند و تعداد زیادی نیز به خاطر تبلیغات ما به مذهب تشیع تمایل پیدا کرده‌اند.

این بانوی فرهیخته گفت: من از ده سالگی متوجه حضور خدا شدم و ذهنم درگیر مسائل معنوی و الهی شد، بعد از آشنایی با همسرم و دیگر مسلمانان که در اطرافم بودند امام رضا(ع) را شناختم و دریافتم رافت ایشان مسلمان و غیرمسلمان نمی‌شناسد.

انتهای پیام

کد N1084174