حجت الاسلام سعیدی:

آمریکایی‌ها خطر گام‌های بلند انقلاب را احساس می‌کنند

سیاسی

نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: انقلاب اسلامی ایران توانست تاجایی پیش رود که دولتمردان آمریکایی خطر گام های بلند آن را در حیاط خلوت خود و حتی غرب آسیا و شرق آفریقا احساس کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام علی سعیدی نماینده ولی فقیه در سپاه در پنجمین گردهمایی سیاسی مسئولان و هادیان سیاسی نیروهای مسلح، که در سالن همایش های کوثر سازمان عقیدتی سیاسی ارتش برگزارشد، خطر نفوذ را از مهمترین تهدیدات فراروی انقلاب‌ها دانست و افزود: در این تهدید عوامل نفوذی نقش مهم وتأثیرگذاری دارند.

نماینده ولی فقیه در سپاه سپس به تشریح اقدامات آمریکا در براندازی انقلاب شوروی پرداخت و گفت: در حال حاضر آمریکایی ها به دنبال پیاده سازی همان سناریو برای ساقط کردن انقلاب های منطقه به ویژه انقلاب شکوهمند اسلامی ایران است.

وی با طرح این سئوال که آمریکایی‌ها چگونه توانستند موجب سقوط انقلاب سوسیالیستی شوروی شوند، افزود: آنان با فراهم کردن بستر و شرایط اهدافشان در جامعه شوروی توانستند توطئه خود را بصورت نرم پیاده کنند و در نهایت انقلاب شوروی را ساقط کنند.

حجت الاسلام سعیدی با اشاره به حوزه نفوذ گفتمانی انقلاب اسلامی و هراس امریکا و نظام سلطه از دامنه و ابعاد آن گفت: انقلاب اسلامی ایران توانست تاجایی پیش رود که دولتمردان آمریکایی خطر گام های بلند آن را در حیاط خلوت خود و حتی غرب آسیا و شرق آفریقا احساس کنند.

وی در پایان به تشریح و مقایسه انقلاب های تاریخ و معاصر پرداخت و خطر نفوذ در آنان را تشریح کرد.

کد N1084009